За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Щоб відпочинок був безпечним

28.10.2013 от Сектор профілактичної роботи

Сьогодні у школярів розпочалися осінні канікули, а тому вже стало доброю традицією проведення напередодні дитячого відпочинку Днів безпеки дорожнього руху. Працівники Державтоінспекції Кіровоградської області завітали в Кіровоградську гімназію імені Тараса Шевченка аби розповісти третьокласникам як безпечно переходити дорогу.

Основним Правилам дорожнього руху школярів учить класний керівник, майже всі учні знають, що переходити проїзну частину потрібно по зебрі або в місцях, де є світлофори. Проте не кожен дорослий знає, як правильно переходити дорогу коли світлофор не працює, а рухом керує регулювальник. Жестам регулювальника школярів навчав Ігор Самарський, інспектор ДПС. В результаті короткої теорії та пізнавальної практики діти засвоїли основні жести інспектора та самі спробували себе у ролі регулювальника.

«Міліціонери у класі – це нові враження для дітей. Знання та навички на таких уроках  запам’ятовуються швидше ніж зазвичай», – говорить класний керівник 3 класу Тетяна Богдашова.

З переходом на зимовий час школярі повертатимуться додому уже в сутінках, тому, щоб дітей було краще видно на дорозі, інспектори ДАІ подарували школярам світловідбиваючі флікери. За словами Світлани Олійник, інспектора сектору профілактичної роботи УДАІ, ці світловідбиваючі елементи кріпляться на портфелі, сумки або одяг, та дають можливість водіям транспортних засобів заздалегідь побачити дитину на дорозі та знизити швидкість. Таким чином, маленька прикраса на ранці може врятувати дитині життя. Тому інспектори Державтоінспекції радять усім батькам подбати про безпеку своєї дитини.

У свою чергу, дітки також приготували подарунки для інспекторів у вигляді малюнків на тему «Безпека дорожнього руху очима дітей».

Маємо надію, що такі зустрічі принесуть необхідні знання і уміння, аби діти відчували себе безпечно на проїзній частині, знали основні Правила дорожнього руху та навчали інших.

Рубрики: Новини, Репортаж | Коментування вимкнуто