За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Оперативне зведення за період з 7 по 13 жовтня 2013 року

17.10.2013 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 7 по 13 жовтня 2013 року на автошляхах області зареєстровано 7 ДТП, в яких одна особа загинула, та 8 – отримали тілесні ушкодження.

Працівниками ДАІ області задокументовано 1095 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

– керування у стані алкогольного сп’яніння – 156;

– перевищення встановленої швидкості руху – 327;

– порушення правил обгону – 78;

– порушення правил проїзду перехресть – 80;

– порушення правил проїзду залізничних переїздів – 38;

– порушення правил проїзду пішохідних переходів – 51.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція нагадує двоколісним учасникам дорожнього руху про безпеку на дорозі

17.10.2013 от Сектор профілактичної роботи

На дорогах нашої області не меншає кількість мотоциклів, скутерів та мопедів, незважаючи на осінні дощі та тумани. В умілих руках професіонала ця швидкохідна, легка і маневрена машина – надійна і зручна. Але, як і будь-який транспортний засіб, мотоцикл – це джерело підвищеної небезпеки.

Небезпека дорожньо-транспортних пригод за участю мототранспорту полягає в тому, що на відміну від автомобіля, двоколісний транспортний засіб має низьку пасивну безпеку. Навіть незначне зіткнення призводить до того, що і водій і пасажири отримують серйозні травми. За даними минулого року в області зареєстровано 104 ДТП за участю мототехніки, з яких 43 – з потерпілими, в цих пригодах 3 людини загинуло, а 50 отримали травми різного ступеню. Це біда і трагедія багатьох людей.

Варто зазначити, що в дорожньо-транспортну пригоду можуть потрапити не тільки молоді водії, але й досвідчені керманичі. Як би впевнено водії мототранспорту не почувалися на «залізному коні» дорога не належить лише їм. Навколо – безліч учасників дорожнього руху, які можуть створити аварійну ситуацію, навіть не усвідомлюючи того. Будь-яка необережність або неуважність може призвести до фатальних наслідків. На жаль, цього року в сумній хроніці з доріг і вулиць продовжують фігурувати мотоцикли, мопеди і скутери. З початку року з вини водіїв мототехніки вже сталося 27 облікових ДТП, 5 чоловік загинуло і 29 травмовано.

Адже цих трагедій могло і не бути. Тому Державтоінспекція прикладає всіх зусиль для зниження нещасть. На території області триває  профілактична операція «Мотоцикліст», у ході якої інспектори ДАІ проводять роз’яснювальну та правовиховну роботу з водіями мотоциклів щодо недопущення ними порушень ПДР України та спокою громадян у нічний час. З початку заходів співробітники ДАІ зафіксували 4776 порушень Правил дорожнього руху з боку водіїв мотоциклів, мопедів і скутерів.

При проведенні аналізу звернень громадян щодо порушень Правил дорожнього руху водіями мототранспорту було прийняте рішення про встановлення дорожніх знаків 3.5 «Рух мотоциклів заборонено» на вул. Полтавській та вул. Московській у м. Кіровограді.

Сподіваємося, що проведені профілактичні заходи сприятимуть взаємній довірі і повазі всіх учасників дорожнього руху, наведенню ладу на вулично-дорожній мережі, щоб життєві будні не були затьмарені загибеллю і травмами, отриманими в ході нещасть на дорозі.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто