За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Державтоінспекція нагадує правила дорожнього етикету

10.10.2013 от Сектор профілактичної роботи

Ситуація з завантаженістю наших доріг стає вкрай гострою. З кожним днем на дорогах області транспортних засобів стає все більше, проте часто керують цими транспортними засобами водії малодосвідчені та нахабні, культура водіння яких залишає бажати кращого. Аби уникнути небезпечних ситуацій на дорогах та допомогти іншим, Державтоінспекція Кіровоградської області закликає виконувати елементарні правила дорожнього етикету.

Дотримуйтеся Правил дорожнього руху. Якщо ви сам дотримуєтеся Правил, то маєте право розраховувати на те, що й інші водії їх дотримуватимуться. Якщо ви потрапили у неприємну ситуацію на дорозі, навіть рухаючись за Правилами, то відповідати за неї, а також платити за відновлення розбитих автомобілів і зламаних кінцівок будете не ви.

Завжди поступайтеся дорогою «швидкій допомозі» та пожежним машинам. Іноді хвилинна затримка лікарів або пожежників може коштувати комусь життя. Уявіть на хвилину, що «швидка» поспішає до ваших рідних та близьких.

Поступайтеся дорогою міліцейським машинам з увімкненими сиренами та маячками. Вони теж часто поспішають у справах. Поступайтеся дорогою маршрутним автобусам і тролейбусам. Їхнім водіям доводиться стежити не тільки за дорогою, але й за тим, що відбувається в салоні, тому не варто створювати їм додаткові труднощі. Поступайтеся дорогою тим, хто потратив через якусь дрібницю, недосвідченість або навіть через власне нахабство у небезпечну ситуацію, наприклад, зупинився поперек дороги або застряг на перехресті. Що швидше водій-невдаха вийде з цієї ситуації, то легше буде решті автомобілістів.

Якщо ви бачите, як у годину-пік одна з машин марно намагається від’їхати від тротуару або виїхати з провулку на забиту транспортом вулицю, пригальмуйте, мигніть фарами або жестом запропонуйте водію проїхати.

У місті весь час контролюйте становище довкола своєї машини. Потрібно навчитися користуватися дзеркалами заднього виду. Стежте за тим, хто їде позаду, особливо на світлофорах. Памятайте, що у будь-якої машини є «мертві зони», які не є видимими у дзеркала. Навчіться контролювати їх.

У темний час доби правильно користуйтеся дальнім світлом. Наближаючись до зустрічної машини, необхідно перемикати дальнє світло на ближнє. Це ж потрібно робити, наздоганяючи попутну машину на нічній дорозі.

Якщо ви бачите на дорозі автомобіль, яки щоразу переміщується з ряду в ряд, який вискакує на зустрічну смугу, миготить фарами, гуде клаксоном, мстиво підрізає тих, хто його нібито не пропустив, значить у ньому за кермом сидить самовпевнений нахабний водій, який не звертає уваги ні на знаки, ні на інших учасників дорожнього руху. Тримайтеся подалі від такого автомобіля, ціліші будете.

Державтоінспекція Кіровоградщини закликає усіх учасників дорожнього руху дотримуватися елементарних правил етикету на дорозі. Залишайтеся людьми у будь-якій ситуації!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 30 вересня по 6 жовтня 2013 року

10.10.2013 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 30 вересня по 6 жовтня 2013 року на автошляхах області зареєстровано 3 ДТП, в яких 3 особи отримали тілесні ушкодження.

Працівниками ДАІ області задокументовано 1045 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

– керування у стані алкогольного сп’яніння – 139;

– перевищення встановленої швидкості руху – 300;

– порушення правил обгону – 87;

– порушення правил проїзду перехресть – 101;

– порушення правил проїзду залізничних переїздів – 31;

– порушення правил проїзду пішохідних переходів – 51.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

Зверніть увагу!

10.10.2013 от Сектор профілактичної роботи

Станом на 10 жовтня 2013 року в наявності:

бланки довідок-рахунків (498 од.),

номерні знаки для разових поїздок (750 од.),

акти приймання – передачі (700 од.)

Наявність спеціальної продукції в реєстраційно-екзаменаційних підрозділах Державтоінспекції станом на 10:00 10.10.2013

Залишок

№ з\п

Реєстраційно-екзаменаційні підрозділи Державтоінспекції МВС України

Номерних знаків (Тип 1-1Авто)(к-т)

Свідоцтв про реєстрацію ТЗ (шт.)

Посвідчень водія (шт.)

1

Кіровоградське РЕВ ДАІ при УМВС України в Кіровоградській області

452

330

42

2

Олександрійське РЕВ ДАІ при УМВС України в Кіровоградській області

87

15

24

3

Світловодське РЕВ ДАІ при УМВС України в Кіровоградській області

84

61

19

4

Новоукраїнське РЕВ ДАІ при УМВС України в Кіровоградській області

54

124

54

5

Ульянівське РЕВ ДАІ при УМВС України в Кіровоградській області

59

97

97

6

Бобринецьке РЕВ ДАІ при УМВС України в Кіровоградській області

66

66

36

7

Маловисківське РЕВ ДАІ при УМВС України в Кіровоградській області

42

55

23

8

Новгородківське РЕВ ДАІ при УМВС України в Кіровоградській області

30

30

52

9

Долинське РЕВ ДАІ при УМВС України в Кіровоградській області

38

11

17

10

Гайворонське РЕВ ДАІ при УМВС України в Кіровоградській області

105

101

130

11

Знам’янське РЕВ ДАІ при УМВС України в Кіровоградській області

62

56

54

12

Вільшанське РЕВ ДАІ при УМВС України в Кіровоградській області

75

91

87

Рубрики: Реєстраційна робота | Коментування вимкнуто