За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Оперативне зведення за період з 9 по 15 вересня 2013 року

18.09.2013 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 9 по 15 вересня 2013 року на автошляхах області зареєстровано 5 ДТП, в яких 1 особа загинула,  та 5 – отримали тілесні ушкодження.

Працівниками ДАІ області задокументовано 1117 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

– керування у стані алкогольного сп’яніння – 160;

– перевищення встановленої швидкості руху – 324;

– порушення правил обгону – 83;

– порушення правил проїзду перехресть – 80;

– порушення правил проїзду залізничних переїздів – 17;

– порушення правил проїзду пішохідних переходів – 87.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто