За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Жителі області побували на особистому прийомі генерал-майора міліції Сергія Будника

05.08.2013 от Сектор профілактичної роботи

Начальник Центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС України Сергій Іванович Будник завітав на Кіровоградщину та провів виїзні прийоми громадян 2 серпня 2013 року.

Поспілкуватися з Сергієм Івановичем громадяни могли як в управлінні Державтоінспекції в м. Кіровограді, так і на виїзній зустрічі в м. Бобринці. Представник МВС відповідав на запитання про заміну радянських посвідчень водія, взаємовідносини між учасниками дорожнього руху та працівниками ДАІ, відповідальність за порушення Правил дорожнього руху водіями і пішоходами та інші. На більшість запитань Сергій Іванович надав вичерпні відповіді.

На зустрічі з особовим складом Державтоінспекції Сергій Будник підбив попередні підсумки робочого візиту на Кіровоградщину, розповів про плани на майбутнє: збільшення чисельності штату, особливо у сільській місцевості, технічне забезпечення підрозділів новими системами «Гарпун» та відповів на запитання, які цікавили працівників Державтоінспекції.

Поспілкуватися з начальником Центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС мали змогу і представники засобів масової інформації області. Сергій Будник виявив занепокоєння стосовно аварійної ситуації в Україні, привів для порівняння статистику інших країн і наголосив, що для зміни ситуації на краще необхідні спільні зусилля як органів державної влади, так і громадських організацій, засобів масової інформації, і, врешті, – кожного громадянина.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Попередні результати оперативно-профілактичного відпрацювання на пасажирському транспорті

05.08.2013 от Сектор профілактичної роботи

З 20 липня по 1 вересня 2013 року Державтоінспекція Кіровоградщини проводить систему цільових заходів з профілактики аварійності на пасажирському транспорті.

На сьогоднішній день перевірено 56 суб’єктів господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів автотранспортом на підставі виданих ліцензій, оглянуто 1864 автобуси.

Працівники ДАІ виявили 63 технічно несправних автобусів, з яких 11 – з несправним або заблокованим аварійним виходом, 9 – незаконно встановленими місцями для сидіння, 3 – несправними зовнішніми світловими приладами, 1 – переобладнаний для роботи на газовому паливі з порушенням вимог законодавства.

Інспектори ДАІ виявили 359 порушень законодавства, допущених водіями автобусів, з яких:

-          Керування транспортним засобом в стані сп’яніння – 5

-          Перевищення встановлених обмежень швидкості руху – 58

-          Перевезення пасажирів понад встановлену кількість – 80

-          Порушення правил зупинки і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів – 28

-          Керування водієм без ліцензійної картки – 4

-          Відхилення від маршруту руху – 64.

Державтоінспекція Кіровоградщини звертається до перевізників та водіїв, які працюють на маршрутах, з проханням не порушувати Правила дорожнього руху, дотримуватися правил перевезення пасажирів і пам’ятати, що найменша необережність може призвести до неочікуваних і трагічних наслідків. Не нехтуйте здоров’ям людей, які щодня довіряють вам своє життя!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто