За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

ДАІ застерігає: дбайте про власну безпеку!

29.07.2013 от Сектор профілактичної роботи

Думай про небезпеку чи не думай, а вона на дорозі завжди присутня, і нехтувати собою нікому не дозволяє. На жаль, на наших дорогах часто зустрічаються водії, які не знають Правил дорожнього руху та не дотримуються елементарних правил безпеки, наражаючи тим самим як себе, так і оточуючих, на небезпеку.

Останні роки характерні швидким зростом кількості двоколісних транспортних засобів, якими керують малодосвідчені керманичі. Ці засоби підвищеної небезпеки відносно недорогі, легко ремонтуються, споживають мало палива, проте розвивають високу швидкість та й гарно виглядають. На жаль, батьки, подарувавши своїй дитині перший транспортний засіб, часто забувають про те, що потрібно контролювати дії свого чада: його поведінку на дорозі, використання елементарних засобів безпеки та знання хоча б основних Правил. Батькам варто пам’ятати, що перед тим, як віддати ключі від транспортного засобу, варто розповісти дитині про небезпеку на дорозі, можна разом відвідати спеціальний майданчик, де зберігаються транспортні засоби після дорожньо-транспортних пригод і вказати на можливі наслідки необережності на дорозі.

Неповнолітній за кермом – це завжди небезпека, до того ж, не тільки для нього, а й для інших учасників дорожнього руху. У більшості молодих водіїв недостатньо досвіду, аби адекватно зреагувати в тій, чи іншій ситуації. 19 липня в с. Буховецьке Бобринецького району сталася ДТП. Внаслідок лобового зіткнення двох мотоциклів обидва водії опинилися в лікарні. У 28-річного водія ИЖ-Планета лікарі діагностували рвану рану лівого коліна та рвану рану лобної частини обличчя. 17-річному водію мотоцикла Восход пощастило менше, у нього виявили забій головного мозку, рвану рану обличчя та садна.

Часто в дорожньо-транспортні пригоди потравляють і люди старшого віку. Причини можуть бути різноманітні: невеликий досвід керування двоколісним транспортним засобом, складна дорожня обстановка, нехтування елементарними засобами безпеки, незнання Правил дорожнього руху, неуважність за кермом та інші. Як приклад, 26 липня о 22 год 35 хв у с. Хащувате Гайворонського району водій 1961 року народження, керуючи велосипедом «Україна», виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся з мопедом «Дельта». Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди постраждав водій велосипеда, його з ЗЧМТ доставили до Гайворонської ЦРЛ.

Інша ДТП сталася 13 липня в смт. Голованівськ. 24-річний водій, керуючи мотоциклом Урал, проїжджаючи через вибоїну на дорозі, не впорався з керуванням, внаслідок чого виїхав на узбіччя, де допустив наїзд на електроопору. Життя молодого чоловіка лікарям врятувати не вдалося, це виявилася його остання поїздка.

Прикладів можна привести і більше, але і цих достатньо для того, щоб впевнитися, що двоколісні транспортні засоби потребують підвищеної уваги з боку не тільки Державтоінспекції, а й суспільства в цілому.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

ДАІ проводить цільові профілактичні заходи під умовною назою “Митний контроль”

29.07.2013 от Сектор профілактичної роботи

З 26 липня по 16 серпня 2013 року Державтоінспекція області спільно з Кіровоградською митницею Державної митної служби України проводить цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Митний контроль». Мета заходів – виявлення та документування фактів незаконного перебування на території області транспортних засобів та порушення їх власниками правил митного режиму.

Під час заходів інспектори Державтоінспекції Кіровоградщини акцентують увагу в першу чергу на автомобілях, власниками яких є іноземні юридичні особи та використовуються водіями-резидентами України, максимально уникаючи створення незручностей під час перевірок водіїв-нерезидентів, які на законних підставах перебувають на території України.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто