За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

У зв’язку з заборгованістю відключено від енергопостачання світлофорні об’єкти

11.07.2013 от Сектор профілактичної роботи

09 липня 2013 року о 14.30 ПАТ «Кіровоградобленерго», у зв’язку з заборгованістю за спожиту електроенергію світлофорними об’єктами, які утримує відповідно до договору підряду ДП «Кіровоград-Інформ-Ресурси» було відключено від енергопостачання у м. Кіровограді світлофорні об’єкти, які розташовані на наступних перехрестях:

- вулиць Великої Перспективної та Верхньої Пермської;

- вулиць Жовтневої Революції та проспекту Правди;

- вулиць Волкова та проспекту Університетського;

- вулиць Маршала Конєва та проспекту Університетського.

Інформації щодо незадовільного утримання технічних засобів регулювання дорожнім рухом у місті направлено до Кіровоградського міськвиконкому, прокуратури міста та області.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 1 по 7 липня 2013 року

11.07.2013 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 1 по 7 липня 2013 року на автошляхах області зареєстровано 7 ДТП, в яких 1 особа загинула, та 8 – отримали тілесні ушкодження.

Працівниками ДАІ області задокументовано 1073 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

– керування у стані алкогольного сп’яніння – 166;

– перевищення встановленої швидкості руху – 320;

– порушення правил обгону – 65;

– порушення правил проїзду перехресть – 86;

– порушення правил проїзду залізничних переїздів – 21;

– порушення правил проїзду пішохідних переходів – 66.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто