За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

ДАІ Кіровоградської області навчає дітей Правилам дорожнього руху

13.06.2013 от Сектор профілактичної роботи

У рамках загальнодержавних профілактичних заходів «Літо – 2013» у Кіровоградській області працівники ДАІ відвідують пришкільні літні табори та літні табори відпочинку з метою профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Під час таких зустрічей проводяться тематичні конкурси, вікторини з Правил дорожнього руху, залучаються команди юних інспекторів руху та творчі колективи.

“Проведення профілактичних заходів, направлених на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму – одне із пріоритетних завдань Державтоінспекції Кіровоградщини. Ще змалку у дітей потрібно виховувати повагу до Правил дорожнього руху, аби в майбутньому досягти позитивних результатів” – переконаний начальник управління Державтоінспекції області Олексій Березневич . Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто