За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Попередні підсумки загальнодержавної операції «Автобус – 2013» на Кіровоградщині

12.06.2013 от Сектор профілактичної роботи

Автобуси є невід’ємною частиною автометушні на сучасних дорогах. Головними критеріями, які визначають рівень безпеки при пасажирських перевезеннях, є високий професіоналізм та культура поведінки водіїв на автошляхах, технічна справність транспорту та усвідомлення перевізниками повної відповідальності за долю пасажирів при їхньому перевезенні.

З 20 травня по 15 червня 2013 року на території Кіровоградської області проводиться комплекс заходів з профілактики аварійності на пасажирському автомобільному транспорті. Мета загальнодержавної операції «Автобус-2013» – забезпечення безпеки дорожнього руху, протидії злочинності на автотранспорті, зміцнення дисципліни і законності серед особового складу, а також забезпечення безпеки перевезень пасажирів автобусами, особливо під час перевезення організованих груп дітей до місць відпочинку.

Станом на 11 червня 2013 року працівники ДАІ перевірили 133 суб’єкти господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів автотранспортом на підстав виданих ліцензій. За цей час оглянуто 3275 автобусів, які використовуються для надання послуг з перевезення пасажирів, з них 1031 – здійснюють нерегулярні пасажирські перевезення та 233 – використовуються для перевезення організованих груп дітей. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто