За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Оперативне зведення за період з 27 травня по 2 червня 2013 року

04.06.2013 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 27 травня по 2 червня 2013 року на автошляхах області зареєстровано 1 дорожньо-транспортна пригода, в якій 1 особа отримала тілесні ушкодження.

Працівники ДАІ області задокументували 1264 порушеня Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

– керування у стані алкогольного сп’яніння – 165;

– перевищення встановленої швидкості руху – 346;

– порушення правил обгону – 118;

– створення аварійної ситуації  - 36;

– порушення правил проїзду перехресть – 53;

– порушення правил проїзду залізничних переїздів – 10;

– порушення правил проїзду пішохідних переходів – 56.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

Звернення Державтоінспекції до водіїв!

04.06.2013 от Сектор профілактичної роботи

У період літнього відпочинку більшість дітей буде проводити час на дитячих майданчиках, вулицях населених пунктів та місцях масового скупчення людей.

Працівники державної автомобільної інспекції звертаються до водіїв транспортних засобів з проханням бути уважними та обережними під час керування автомобілем та не забувати, що на вулицях діти. Дотримуйтесь правил дорожнього руху, не перевищуйте швидкість, адже за цим стоїть чиєсь життя.

Давайте разом піклуватися про наших дітей!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто