За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

1 червня юні інспектори руху вітали дітей зі святом

02.06.2013 от Сектор профілактичної роботи

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Традиційно цього дня відбувається безліч заходів, присвячених захисту прав та свобод наймолодшої категорії наших співгромадян. Державтоінспекція, зі свого боку, не залишається осторонь від цих подій. Цього дня біля обласної філармонії працівники Державтоінспекції краю влаштували тематичні заходи , присвячені захисту дітей, зокрема у черговий раз нагадали діткам різної вікової категорії про безпечну поведінку на дорозі. Допомагав їм у цьому компаніївський загін юних інспекторів руху «ДАІ – клас-4» – переможець 40 ювілейного обласного зльоту ЮІР.

Юірівці провели серед дітвори тематичну вікторину із знання ними правил дорожнього руху, також розповіли про мету та методи роботи юірівського руху. Найактивніші учасники гри отримали призи та подарунки. Також дівчатка та хлопчики-юірівці розповіли гостям свята про становлення та розвиток Державтоінспекції Кіровоградщини з довоєнного періоду по сьогоднішній день за допомогою експозиції музейної кімнати ДАІ, експонати з якої також демонструвались на цьому святі.

Щорічно Державтоінспекцією проводиться конкурс дитячого малюнку «Безпека дорожнього руху очима дітей». Кращі роботи також демонструвались під час свята.

І найцікавіше – усі бажаючі могли відчути себе в ролі працівника ДАІ, сівши за кермо службових мотоциклів, які зараз перебувають на озброєнні одного з підрозділів ДАІ .

Головна мета вищезазначеного заходу – в черговий раз нагадати усім присутнім – захист дітей – це також дотримання ними правил дорожнього руху, безпечна поведінка під час участі в ньому.

Діти – наше майбутнє! Власним гарним прикладом на дорозі ми збережемо їхні життя та здоров’я!

Рубрики: Новини, Репортаж | Коментування вимкнуто

Молоде покоління за безпеку дорожнього руху!

02.06.2013 от Сектор профілактичної роботи

Під таким девізом пройшов XXXХ ювілейний обласний зліт загонів ЮНИХ ІНСПЕКТОРІВ РУХУ.

Традиційно наприкінці навчального року на конкурс серед загонів ЮІР зібралися кращі команди з міст і районів Кіровоградської області – переможці місцевих змагань.

І ось уже шостий рік фінал обласного конкурсу ЮІР проводиться у селі Войнівка Олександрійського району, де з 30 по 31 травня ЮІРівців гостинно прийняв дитячий табір оздоровлення та відпочинку «Дружба», який став для дітей та керівників команд ЮІР символом дружби та єдності.

Довести, що саме вони – гідна зміна нинішніх працівників Державтоінспекції, на форум з’їхалося 16 команд. Більшість з них бере участь в таких змаганнях добрих два десятки років. Змінювалися керівники колективів, дорослішали учасники, але бійцівський дух, який передавався з покоління в покоління, не тільки не згас, а ще більше зростав. Принаймні, юірівці довели це під час змагання на етапах.

Зліт відкрив заступник начальника управління Державтоінспекції УМВС в області, підполковник міліції Максим Бабій. Він привітав учасників змагань зі святом і зазначив, що саме в юірівському русі формується любов до нелегкої, але потрібної людям професії – інспектора ДАІ, а також побажав великих успіхів як в даному турнірі, так і в подальшому житті.

На шляху до перемоги діти складали «дорослі» тести з правил дорожнього руху, спробували себе у якості регулювальника та пропагували безпечну поведінку на дорозі. Команди змагалися із запалом, звичайно ж, хвилювалися, адже кожен хотів перемогти. Змагання проходили на п’яти етапах. Краще всіх засвоїли правила дорожнього руху учні школи Новоукраїнського району.

Найкращі навички регулювання дорожнього руху показали школярі із Долинського району.

Високу техніку водіння велосипеда продемонструвала команда Гайворонського району.

Колектив юірівців Петівського району вибороли першість на етапі “Дитяче автомістечко”.

Відмінно і завзято виступила на сцені у конкурсі “Юний пропагандист” команда Компаніївського району.

Приємною несподіванкою для суворого журі став виступ агітбригади Петрівського району, адже її учасники були наймолодшими на конкурсі. Саме для них вперше на ювілейному зльоті була запроваджена номінація «Перспективна команда ЮІР».

Від імені організаторів змагань – управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації, управління ДАІ УМВС України в Кіровоградській області кращим на етапах були вручені пам’ятні призи та сувеніри.

У запеклій боротьбі перемогу виборола команда з Компаніївського району. Другу сходинку у турнірі посіли команда з с. Бережинки Кіровоградського району. Третю – ЮІРівці з Добровеличківського та Олександрійського районів. Всі учасники змагань отримали цінні подарунки та грамоти. Цьогоріч були нагороджені і керівники юірівських загонів за вагомий внесок у розвиток юірівського руху Кіровоградщини.

Справжньою нагородою для переможців обласних змагань стає поїздка до чарівного “Артеку”.

Вся організація і підготовка конкурсу, всі затрачені зусилля – відзначив на завершення змагань заступник начальника УДАІ УМВС України в області підполковник міліції Максим Бабій – варті лише одного врятованого життя дитини на дорозі. І ніякі негаразди не повинні впливати на безпеку найдорожчого, що у нас є!

Свято відшуміло та відлунало дитячими гамором і сміхом, а кожен його з учасників поїхав додому, збагатившись новим досвідом у юірівській роботі, знайшовши нових друзів по духу. Радує те, що ці дітки, котрі взяли участь у зльоті не лише самі не допускатимуть порушень правил дорожнього руху, а й надалі розповідатимуть про безпечну поведінку на дорозі школярам зі свого району. Коли дивишся на те завзяття, з яким приступали до змагань кіровоградські юірівці, можна з впевненістю сказати – роботі ЮНИХ ІНСПЕКТОРІВ РУХУ бути!

Рубрики: Новини, Репортаж | Коментування вимкнуто