За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На території Кіровоградської області триває загальнодержавна операція «Автобус-2013»

21.05.2013 от Сектор профілактичної роботи

З 20 травня по 15 червня 2013 року на території Кіровоградської області проводиться комплекс заходів з профілактики аварійності на пасажирському автомобільному транспорті. В зв’язку з цим 20 травня у приміщенні управління ДАІ УМВС України в Кіровоградській області відбулася робоча нарада керівництва Державтоінспекції та представників компаній-перевізників, на якій було  оголошено про початок загальнодержавної операції «Автобус-2013», мета якої – забезпечення безпеки дорожнього руху, протидії злочинності на автотранспорті, зміцнення дисципліни і законності серед особового складу, а також забезпечення безпеки перевезень пасажирів автобусами, особливо під час перевезення організованих груп дітей до місць відпочинку.

Протягом цього періоду працівники Державтоінспекції перевіряють суб’єкти господарювання, які мають ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів автобусами щодо виконання ними вимог законодавства про автомобільний транспорт. Під час перевірок особливу увагу приділяють питанням діяльності фахівця з безпеки дорожнього руху, зберігання транспортних засобів за місцем стоянки, організації перед рейсового контролю технічного стану автобусів та проведення щозмінного медичного огляду водіїв. Крім того, проводяться інструктажі з водіями транспортних засобів з питань безпечної експлуатації рухомого складу та дотримання ними правил дорожнього руху.

На завершення наради було прийнято рішення про спільну комплексну роботу щодо недопущення порушень на пасажирському транспорті, яке, перш за все, дозволить попередити дорожні пригоди, загибель і травмування людей внаслідок аварій.

Державтоінспекція Кіровоградської області звертається до водіїв автобусів і власників автотранспортних підприємств: пам’ятайте, користуючись саме вашими послугами, сотні людей щоденно довіряють вам своє життя та здоров’я. Не ризикуйте ними – дорога не вибачає помилок.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 13 по 19 травня 2013 року

21.05.2013 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 13 по 19 травня 2013 року на автошляхах області зареєстровано 9 дорожньо-транспортних пригод, в яких 3 осіб загинули та 8 – отримали тілесні ушкодження.

Працівники ДАІ області задокументували 1111 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

– керування у стані алкогольного сп’яніння – 166;

– перевищення встановленої швидкості руху – 274;

– порушення правил обгону – 124;

– створення аварійної ситуації  - 40;

– порушення правил проїзду перехресть – 89;

– порушення правил проїзду залізничних переїздів – 11;

– порушення правил проїзду пішохідних переходів – 67.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

Будні Державтоінспекції

21.05.2013 от Сектор профілактичної роботи

17 травня 2013 року близько 8 години ранку екіпаж ДПС, у складі інспекторів ДПС: сержанта міліції Бугайова Ігоря та молодшого сержанта міліції Поставнюка Геннадія, несли службу по забезпеченню безпеки дорожнього руху по вул. Короленка в обласному центрі. Поблизу супермаркету “Копілка” працівники ДАІ помітили а/м Опель, водій котрого перебував у неадекватному стані. На вимогу працівників міліції про зупинку водій відреагував навпаки – прискорив швидкість руху. Інспектори ДПС розпочали переслідування, адже водій з кермом у подібному стані – потенційний вбивця. Поблизу четвертої лікарні їм нарешті вдалось зупинити правопорушника. Проте на вимогу пред’явити документи, горе-водій навіть не зміг чітко пояснити свої протиправні дії, так як перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння. І самостійно встояти на власних ногах не міг…

А після пропозиції проїхати до Кіровоградського обласного наркологічного диспансеру взагалі “розбушувався” – почав трощити службовий автомобіль ДПС.

У свою чергу, працівники ДАІ, згідно з вимогами статті 14 Закону України “Про міліцію”, застосували спеціальні засоби впливу – одягли на нього кайданки та викликали підмогу.  Водій же продовжував “ламати комедію” та розважати випадкових перехожих. То він представлявся пасажиром автівки, то взагалі вирішив, що він просто перехожий і до інциденту не має ніякого відношення, проте свідки та потужна доказова база розставили все на свої місця. Після приїзду слідчо-оперативної групи водій нарешті вгамувався, а можливо, почав витвережуватись. Подальшу його долю вирішить суд, який також вирішить і те, чи залишиться такий водій із правом керування. А до встановлення всіх цих обставин, а/м Опель, яким кермував правопорушник, вилучено із транспортного потоку та доставлено на зберігання до спеціального майданчика для тимчасового зберігання транспортних засобів.

Державтоінспекція вкотре нагадує, що п”яний за кермом – це злочинець! Цінуйте власні життя та здоров’я, а також життя та здоров’я інших учасників дорожнього руху!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

До уваги водіїв!

21.05.2013 от Сектор профілактичної роботи

У відповідності до рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, за погодженням з УДАІ УМВС та Службою автомобільних доріг у Полтавській області, у зв’язку з необхідністю проведення ремонтних робіт дорожнього покриття, з 20 травня по 7 червня 2013 року рух транспорту по мосту через р.Дніпро у м.Кременчуці у нічний час з 20.00 до 04.00 буде повністю закрито.

Об’ізд буде здійснюватися через м.Світловодськ по автомобільним дорогам Н08, Т1703, Р10 та М22.

Державтоінспекція Кіровоградської області просить автомобілістів з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, планувати свої маршрути з урахуванням зазначених обмежень та дотримуватися Правил дорожнього руху.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто