За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Нетверезий водій – злочинець!

14.05.2013 от Сектор профілактичної роботи

Дороги нашого міста переповнені різними транспортними засобами – легковими автомобілями, вантажівками, маршрутними таксі, тролейбусами, мотоциклами і т.д. Кожен обирає свій транспортний засіб, аби зберігати свій час і встигати виконати все заплановане.

Статистика задокументованих порушень вказує на те, що транспортними засобами часто керують несвідомі водії, які несерйозно ставляться до виконання Правил дорожнього руху. Нормою стали проїзди на червоне світло світлофора, паркування у невстановленому місці. Найчастіше водії перевищують дозволену швидкість руху, ігнорують правила обгону, проїзду перехресть та залізничних переїздів. Проте справжньою бідою стало пияцтво за кермом, яке становить собою загрозу не лише для самого водія, а й для інших учасників дорожнього руху. Кожний водій знає про адміністративну відповідальність за таке порушення, та, на жаль, не кожний розуміє, що через таке правопорушення можна втратити життя.

Саме під назвою «Нетверезий водій – злочинець» працівники Державтоінспекції Кіровоградщини 14 травня 2013 року розпочали цільову операцію, мета якої – попередження дорожніх трагедій за участю та з вини нетверезих водіїв. Лише з початку 2013 року на водіїв, які керували транспортними засобами в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, складено 3007 адміністративних протоколів. З вини п’яних керманичів на території Кіровоградської області сталося 46 дорожньо-транспортних пригод, 10 з яких – з постраждалими. В цих аваріях травми отримали 10 осіб. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 6 по 12 травня 2013 року

14.05.2013 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 6 по 12 травня 2013 року на автошляхах області зареєстровано 15 дорожньо-транспортних пригод, в яких 7 осіб загинули та 24 – отримали тілесні ушкодження.

Працівники ДАІ області задокументували 1155 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

– керування у стані алкогольного сп’яніння – 200;

– перевищення встановленої швидкості руху – 249;

– порушення правил обгону – 61;

– створення аварійної ситуації  - 31;

– порушення правил проїзду перехресть – 50;

– порушення правил проїзду залізничних переїздів – 15;

– порушення правил проїзду пішохідних переходів – 114.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто