За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

В області тривають профілактичні заходи «Пішохід» та «Мотоцикліст»

07.05.2013 от Сектор профілактичної роботи

Пішохід – найменш захищений учасник дорожнього руху. Як показує статистика цього року, із 5 загиблих пішоходів  на дорозі 4 – самі у цьому винні. Головні помилки, які допускають пішоходи – перехід дороги у невстановленому місці, на заборонений сигнал світлофора, вихід на проїзну частину із-за різних перешкод, безпосередньо перед транспортним засобом. Частіше за все лише в декількох кроках були пішохідні переходи, якими люди просто нехтували.

З 6 по 12 травня за рішенням ООН у світі проходить Другий глобальний тиждень безпеки. Мета даного заходу – привернути увагу суспільства до необхідності забезпечення безпеки руху пішоходів. В рамках тижня безпеки Державтоінспекція Кіровоградської області проводить заходи, спрямовані на профілактику дорожньо-транспортного травматизму з вини та за участю пішоходів, у ході яких нагадують про Правила дорожнього руху, звертають увагу на безпечну поведінку на проїзній частині. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто