За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Слова вдячності на адресу вартових доріг

04.05.2013 от Сектор профілактичної роботи

Виконуючи свої безпосередні обов’язки інспектори ДАІ часто приходять на допомогу учасникам дорожнього руху, які потрапили у скрутну ситуацію. Коли такі дії допомагають  людині подолати будь-які труднощі, стає тепліше на душі. Часто до управління Державтоінспекції Кіровоградщини надходять  вдячні листи та смс повідомлення  від учасників дорожнього руху, яким за різних непростих дорожніх обставин надали допомогу співробітники ДАІ. Лише у квітні таких повідомлень надійшло 126.

Ось деякі з них…

- Прошу відзначити  людяність та  професіоналізмі екіпажу патрульного автомобіля Олександрівського стаціонарного поста ДАІ, які несли службу 22.04.2013, надали мені допомогу в ремонті автомобіля.

- Велика подяка працівникам Бобринецького РЕВ за якість та швидкість обслуговування. Дуже щирі люди!

- Дякую працівникам ДАІ що не залишили в біді. Так сталося що я запізнився на маршрутку до м. Знамянка, де мав пересісти на потяг. Чекати наступної просто не було часу – спізнюся. Побачивши патрульне авто ДАІ я у відчаї попрохав допомоги. Завдяки інспекторам доїхав вчасно на попутньому авто.

- В дорозі в мене закінчилось пальне. Велике спасибі екіпажу ДАІ сержанту Коваленко та старшому лейтенанту Мерещенко , які дотягнули мене до АЗС. Водій Оленевич.

Керівництво та весь особовий склад управління ДАІ УМВС України в Кіровоградській області такі листи надихають на подальшу сумлінну роботу.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто