За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

ДАІ Кіровоградщини починає патрулювання на мотоциклах

03.05.2013 от Сектор профілактичної роботи

Працівники Державтоінспекції розпочали патрулювання кіровоградських доріг на двоколісних транспортних засобах. Японські Suzuki та китайські Defiant поповнили автопарк інспекторів ще в 2011 році, зараз у наявності Державтоінспекції 5 мотоциклів.

Крім патрулювання доріг, працівники Державтоінспекції контролюватимуть, передусім, скутери і мопеди, як для затримання водіїв-порушників, так і для профілактичної роботи. Також інспектори на мотоциклах можуть залучатися до виїздів на дорожньо-транспортні пригоди. Завдяки маневреності, двоколісний транспортний засіб може безперешкодно і швидко дістатися до місця пригоди, тоді як патрульний автомобіль може втратити дорогоцінні хвилини у заторі.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

В Кіровограді травмовано 5-річну дівчинку

03.05.2013 от Сектор профілактичної роботи

2 травня 2013 року сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій травмовано 5-річну дівчинку.

В Кіровограді по вулиці Садовій під час руху автомобіля ГАЗ-330230 сталось від’єднання задніх лівих коліс від автомобіля, одне з яких покотилося та здійснило наїзд на 5-річну дівчинку, яка рухалася по тротуарній доріжці в супроводі своєї матері.

В результаті дорожньо-транспортної пригоди дівчинка з тяжкою сочетною раною, ЗЧМТ, забоєм головного мозку тяжкого ступеня, набряком мозку та забоєм легенів доставлена до Кіровоградської обласної дитячої лікарні.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Мобільні автоматичні комплекси “Гарпун” уже на дорогах нашої області

03.05.2013 от Сектор профілактичної роботи

Перевищення дозволеної швидкості – одне з найпоширеніших порушень правил дорожнього руху. Невтішна статистика з дорожньо-транспортних пригод, на жаль,  нікого не виховує і не переконує. Лише за минулий 2012 рік через перевищення безпечної швидкості сталося 560 дорожньо-транспортних пригод, в яких 117 осіб отримали тілесні ушкодження, та ще 25 – загинули.

З метою профілактики аварійності на дорозі та задля впливу на свідомість потенційних порушників, Державтоінспекція Кіровоградщини встановила на дорогах області 3 автоматичні комплекси «Гарпун». Вони призначені для дистанційного перегляду результатів вимірювання швидкості транспортних засобів лазерним вимірювачем швидкості «ТруКам».

Варто зазначити, що особливістю автоматичного комплексу «Гарпун» є його мобільність, що дозволить переміщати його із одного аварійно-небезпечного відрізка дороги на інший. Таким чином ніхто з водіїв не знатиме, де проводиться фото- і відеозйомка. Це унеможливить хитрощі водіїв, які зменшують швидкість, побачивши камери візуальної фіксації перед постами чи автопатрулями ДАІ. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто