За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Життя варте того, щоб грати за правилами!

09.04.2013 от Сектор профілактичної роботи

Перевищення дозволеної швидкості руху – одне з найпоширеніших порушень правил дорожнього руху. Яким би обережним та досвідченим водієм Ви себе не вважали, при швидкій їзді Вам не уникнути небезпечної ситуації, коли несподівано на дорозі з’являються діти чи водій попереду різко загальмує.

Майже кожен автовласник, вирвавшись на заміський простір, прагне «видавити» зі свого транспортного засобу все, на що спроможні його кінські сили, закриваючи очі на Правила дорожнього руху. Особливо це стосується водіїв, на шляху яких зустрічаються старенькі авто, що ледве пересуваються по дорозі і які так кортить скоріше обігнати. Проте не всі водії транспортних засобів оцінюють ситуацію на дорозі належним чином, намагаючись ще більше пришвидшитись і залишити повільного учасника дорожнього руху далеко позаду.

Не можна не згадати водіїв, які полюбляють швидкісну їзду не тільки за межами міста. На наших дорогах з кожним днем стає все «тісніше», причому переважають швидкісні автомобілі іноземного виробництва. Для керування такими транспортними засобами потрібна неабияка майстерність. Водій повинен безпомилково прогнозувати зміни дорожньої обстановки та адекватно реагувати на них.

Невтішна статистика з дорожньо-транспортних пригод, на жаль,  нікого не виховує і не переконує. Лише за минулий 2012 рік через перевищення безпечної швидкості сталося 560 дорожньо-транспортних пригод, 89 з яких – з постраждалими. Механічні пошкодження транспортних засобів – аж ніяк не найжахливіше в подібних ДТП. Набагато страшніше – невинні жертви, люди, загиблі через правопорушення. Так, в минулому році у дорожньо-транспортних пригодах, що сталися через порушення швидкісних режимів, травми отримали 117 осіб, а 25 – загинули.

Шановні водії! Державтоінспекція Кіровоградщини вкотре закликає вас бути уважними за кермом, рухатися з безпечною швидкістю, суворо дотримуватися правил дорожнього руху. Пам’ятайте, що швидкісна їзда не збільшить Ваші шанси приїхати вчасно. Хіба що значно збільшить ймовірність не дістатися пункту призначення взагалі!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто