За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Зміни в отриманні суб’єктами господарювання бланкової продукції ДАІ та номернх знаків для разових поїздок

01.04.2013 от Сектор профілактичної роботи

З метою нормативного врегулювання питань належної організації роботи Державтоінспекції МВС щодо надання адміністративних послуг, а також виконання вимог пункту 83.10.2 Національного плану дій на 2013 рік, затвердженого Указом Президента України від 12.03.2013 № 128, а також удосконалення та впорядкування роботи із взаємодії із суб’єктами господарювання, які здійснюють торгівлю транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, розпочинаючи  з 01.04.2013 видача довідок-рахунків, актів приймання-передачі транспортних засобів, облікованих у Державтоінспекції біржових угод та номерних знаків для разових поїздок суб’єктам господарювання (які зареєстровані і свою діяльність здійснюють на території Кіровоградської області) буде проводитись у відділі організації реєстраційно-екзаменаційної роботи УДАІ УМВС України в Кіровоградській області.

Заявки на отримання бланкової продукції та номерних знаків для разових поїздок надавати до УДАІ УМВС України в області щопонеділка за наступною формою: Читати далі »

Рубрики: Реєстраційна робота | Коментування вимкнуто

Немає автомобіля – немає проблем?

01.04.2013 от Сектор профілактичної роботи

Що б там не говорили, а більшість пішоходів «тихо» заздрять автовласникам. Можуть поїхати куди і коли захочуть, їм не доводиться у дощову погоду мокнути на зупинках громадського транспорту і трястися у переповненому маршрутному таксі. Проте пішоходи навіть не здогадуються, що деякі власники транспортних засобів теж по-своєму заздрять безколісним учасникам дорожнього руху. Пальне, техобслуговування, затори, та ще й постійні думки про те, як вберегти свого «залізного коня» від крадіжки.

Усім нам час від часу потрапляє на очі статистика про крадіжки транспортних засобів. Проте більшість людей навіть не замислюються, що за сухими статистичними даними стоять конкретні автомобілі та люди, які пережили цю втрату. Важко уявити, що відчуває людина в той момент, коли помітила зникнення свого транспортного засобу.

Сьогодні жертвами крадіїв можуть стати власники будь-яких транспортних засобів – незалежно від марки, року випуску або призначення авто. Звичайно, знайдуться люди, що лише посміхнуться, якщо почують про викрадення такого антикваріату, як «Запорожець», проте власнику не до сміху – хоч і старенький, але все ж персональний транспорт.

Часто жертвами крадіїв стають власники, що залишили свій транспортний засіб не замкненим, без нагляду. Так минулого тижня житель с.Протопопівка Олександрійського району звернувся за допомогою до начальника ДАІ Олександрійського РМ УМВС з заявою про викрадення автомобіля ЗАЗ. Трохи згодом викрили особу крадія. Залишеним без нагляду транспортним засобом зацікавився і незаконно заволодів раніше не судимий, не працюючий житель с.Протопопівка 1983 року народження.

Не лякають водіїв і огорожі приватних будинків. Так, у с.Вишнівці Онуфріївського району вночі з двору домоволодіння місцевого жителя був викрадений автомобіль ВАЗ 2107. Спритним крадієм виявився не працюючий, раніше не судимий житель с.Онуфріївка 1984 року народження. Автомобіль знайдено, а молодого чоловіка доставлено до Онуфріївського РВ УМВС, по даному факту проводиться перевірка.

Шановні власники транспортних засобів!

Задля безпеки вашого транспортного засобу не використовуйте для зберігання в нічний час доби неосвітлені, недоступні для огляду місця (подвір’я багатоповерхових будинків), не залишайте на тривалий час без нагляду автомобілі в місцях великого скупчення транспорту і сторонніх громадян (парковки біля магазинів, торгових центрів, ринків, театрів, стадіонів).

Ніколи не залишайте в салоні особистих документів і документів на автомобіль. Нікому не довіряйте ключі від свого авто і не варто економити гроші на встановлення сучасних протиугінних систем. Але якщо все ж таки Ваш автомобіль викрали, Державтоінспекція в Кіровоградській області рекомендує водіям не займатися пошуком самостійно. Потрібно якнайшвидше звернутися в найближче відділення міліції.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто