За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині тривають цільові заходи з профілактики аварійності на пасажирському автотранспорті

06.03.2013 от Сектор профілактичної роботи

Співробітники Державтоінспекції у ході проведення цільових заходів з профілактики аварійності на пасажирському транспорті у Кіровоградській області за 5 днів перевірили 47 суб’єктів господарювання.

Інспектори ДАІ виявили 126 порушень законодавства, допущених автоперевізниками, з яких: 19 фактів керування водіями транспортними засобами, технічний стан і обладнання яких не відповідає необхідним вимогам, та 19 – перевищення швидкості руху. 29 водіїв перевозили пасажирів понад встановлену кількість, 10 – порушили правила зупинки і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів, 25 – допустили відхилення від визначеного маршруту руху.

Одним з найнебезпечніших порушень Правил дорожнього руху є керування транспортним засобом в стані сп’яніння, особливо якщо мова йде про водія, задіяного до перевезення пасажирів.

Одного з таких порушників виявили працівники Державтоінспекції пізно ввечері 2 березня. О 00:25 на вулиці Дружби м. Світловодська був зупинений автобус марки «Рута», водій якого знаходився з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на стан сп’яніння відмовився в присутності свідків, проте провину визнав. Відносно водія складено адміністративний протокол.

Державтоінспекція Кіровоградської області звертається до водіїв автобусів і власників автотранспортних підприємств: пам’ятайте, користуючись саме вашими послугами, сотні людей щоденно довіряють вам своє життя та здоров’я. Не ризикуйте ними – дорога не вибачає помилок.

Нагадаємо, впродовж березня 2013 року на території області співробітники Державтоінспекції проводять систему цільових заходів з профілактики аварійності на пасажирському транспорті. Так, 1 березня була проведена робоча нарада керівництва УДАІ УМВС України в Кіровоградській області з представниками компаній-перевізників. Основна мета таких заходів – попередження аварійності на пасажирському автотранспорті, зміцнення транспортної дисципліни водіїв, підвищення контролю за технічним станом транспорту, який залучається до перевезення людей.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На території області Державтоінспекція проводить профілактичне відпрацювання «Проблисковий маячок»

06.03.2013 от Сектор профілактичної роботи

Впродовж трьох днів з 5 по 7 березня 2013 року водії Кіровоградщини мають змогу пройти своєрідний тест на знання Правил дорожнього руху. В цей час працівники Державтоінспекції проводять оперативно-профілактичне відпрацювання під умовною назвою «Проблисковий маячок», який проходить в рамках всеукраїнської операції «Увага! Спецсигнал!».  ДАІ Кіровоградщини перевірить, як водії виконують вимоги Правил дорожнього руху в частині надання переваги в русі автомобілям з ввімкненими спец сигналами.

Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто