За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Робоча нарада з перевізниками

01.03.2013 от Сектор профілактичної роботи

Впродовж березня місяця 2013 року на території області співробітники Державтоінспекції будуть проводити систему цільових заходів з профілактики аварійності на пасажирському автотранспорті.

Комплекс профілактичних заходів включає в себе перевірку діяльності автогосподарств суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів автобусами, щодо виконання ними вимог чинного законодавства, а також базових підприємств стосовно виконання ними договірних умов з пасажироперевізниками.

Державтоінспекцією постійно проводяться наради, бесіди та інструктажі з водійським складом автогосподарств з питань безпечної експлуатації транспортних засобів та дотримання ними правил дорожнього руху.

Так, 1 березня 2013 року в приміщенні управління ДАІ УМВС України в Кіровоградській області відбулася робоча нарада, участь у якій взяли начальник УДАІ УМВС України в Кіровоградській  області полковник міліції Березневич Олексій Васильович, заступник начальника УДАІ УМВС України в Кіровоградській області підполковник міліції Бабій Максим Валентинович, майор міліції начальник відділу автомобільно-технічної інспекції УДАІ УМВС Скалкович Олександр Олексійович, начальник відділу державного контролю та безпеки перевезень на наземному транспорті Управління Укртрансінспекції у Кіровоградській області Вадим Опря та представники компаній-перевізників.

Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Постанова Кабінету Міністрів України щодо змін до Правил дорожнього руху

01.03.2013 от Сектор профілактичної роботи

Пропонуємо учасникам дорожнього руху ознайомитися з повним текстом постанови Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 року №111, якою затверджені зміни до Правил дорожнього руху.

ПОСТАНОВА

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто