За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Дітям про Правила дорожнього руху

26.02.2013 от Сектор профілактичної роботи

ДАІ Кіровоградщини знаходять  все нові профілактичні методи роботи з дітьми. І формалізм тут не допустимий, адже йдеться про життя і здоров’я маленьких громадян, освоєння ними азів законослухняності та правопорядку.

Цього тижня працівниками ДАІ була проведена зустріч з малечею в Обласному театрі ляльок. Основна мета таких заходів – профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Зустріч розпочалася з жвавої бесіди, яку проводили Світлана Олійник і Ольга Волок. Вони намагалися закласти у свідомість дітей механізм безпечної поведінки на дорозі, самоконтроль, законослухняність.

Після лекції в ігровій формі проводилися вікторини і конкурси зі знання ПДР, а далі діти із задоволенням переглядали виставу з казковими героями «Країна зорепаду».  Веселий настрій, зацікавлення дітей – хіба не найвища оцінка турботи дорослих про безпечне життя дітлахів?

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Турнір з міні-футболу напередодні свята

26.02.2013 от Сектор профілактичної роботи

Силові структури області не лише займаються своєю безпосередньою роботою, а й знаходять вільну хвилинку для спорту та відпочинку. Так, з метою розвитку фізичної культури і спорту, зміцнення здоров’я та фізичного загартування працівників, на базі спорткомплексу СДЮШОР  №2 відбулися змагання з міні-футболу, в яких взяли участь 10 команд. Змагання були присвячені Дню Захисника Вітчизни.

Крім співробітників Управління Державтоінспекції , гарні результати показали також гравці Управління по боротьбі з організованою злочинністю та Роти міліції особливого призначення «Беркут» .

Запекла боротьба за першість у турнірі закінчилася перемогою Управління Державтоінспекції, друге місце виборола команда УБОЗ,  третє належить спецпідрозділу «Беркут».

Переможці були нагороджені  статуетками та дипломами.

Сподіваємося, що ця перемога стане гарною традицією для наших співробітників. Бажаємо їм гарних спортивних досягнень в подальшому!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто