За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Слова вдячності на адресу вартових доріг

08.01.2013 от Сектор профілактичної роботи

На телефони гарячої лінії управління ДАІ  немало надходить звернень від мешканців області та пересічних громадян.  Приємно відзначити, що значна частина серед цих повідомлень це подяки в адресу працівників ДАІ.

Лише з початку року слова вдячності працівникам Державтоінспекції області за надану їм всебічну допомогу, особливо під  час складних погодніх умов, надіслали 54 водії.

Ось деякі з них…

-         Дякую екіпажу ДАІ Чорбі та Нечипорук за надану допомогу вибратись із снігового намету.

- Я, Ковтуненко С.М. водій автомобіля ВАЗ 2106, в дорозі в мене закінчилось пальне. Велике спасибі екіпажу ДАІ в складі прапорщика Крилова С.Г. та сержанта Алексеенка А.С., які дотягнули мене до АЗС.

- Благодарю работников ГАИ в составе экипажа: Попруги С.Н.и  Юрчака А.А. за оказанную мне помощь в замене колеса, с ув. Терещенко А.

- Прошу выразить благодарность за оказанную помощь экипажу ГАИ: Будулатий А.В. и Крылов С.Г. С уважением Сушкет С.

- Щиро дякую працівникам посту ДПС в смт. Олександрівка за ввічливість, тактовність та допомогу на дорозі. Романча О.

- Спасибо работникам ГАИ, сержанту Коваленко и старшему сержанту Карпову за оказанную мне помощь на объезной дороге Кировограда!!!

Завдяки цим коротким  але таким щирим і теплим словам вдячності можна зробити висновок , що працівники Державтоінспекції гідно несуть свій обов`язок – допомагаючи  учасникам дорожнього руху, які потрапили в складну ситуацію на дорозі.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Працівники ДАІ провели оперативно-профілактичне відпрацювання м. Кіровограда.

08.01.2013 от Сектор профілактичної роботи

З метою зміцнення дисципліни учасників дорожнього руху під час вихідних та святкових днів, припинення порушень, які є основними причинами автоаварій, 6 січня з 6.00 год. до 13.00 год. силами апарату УДАІ УМВС України в області та ВДАІ Кіровоградського МВ УМВС було проведено відпрацювання  м. Кіровограда.

Особовий склад ДАІ був націлений на попередження та недопущення скоєння дорожньо-транспортних пригод, виявлення та припинення фактів порушення Правил дорожнього руху, що безпосереднього впливають на стан аварійності, особливо це керування транспортними засобами в стані алкогольного  сп’яніння.

За період відпрацювання задіяним особовим складом було виявлено 24 порушення  Правил дорожнього руху, у тому числі 1 – керування у нетверезому стані, 11 – не надання переваги в русі пішоходу, 4 порушення правил перевезення пасажирів, 3 – обгону, 1- проїзд перехрестя на заборонений сигнал світлофору та 1 порушення допущене пішоходом.

За святкові та вихідні дні 5- 7 січня працівниками Держвтоінспекції області було виявлено 63 водії, які керували транспортним засобом у стані сп’яніння. Крім того, було задокументовано 315 порушень ПДР його учасниками, з яких:

– перевищення встановленої швидкості руху – 94 ;

– створення аварійної ситуації – 11;

– порушення правил обгону –31 ;

– порушення правил проїзду перехресть – 22;

- порушення правил проїзду пішохідних переходів – 30;

– порушення правил проїзду залізничних переїздів – 3.

За даний період на автошляхах Кіровоградської області скоєно 3 автопригоди з потерпілими, в яких 1 особа загинула та 5 травмовані. Зареєстровано 7 ДТП без постраждалих, в яких автотранспорт одержав механічні пошкодження.

Шановні учасники дорожнього руху!

Будьте уважні на дорозі! Завжди дотримуйтесь Правил дорожнього руху!

За складних погодних  умов враховуйте і стан проїзної частини, дотримуйтеся швидкісного режиму, уникайте різкого маневрування та гальмування, користуйтеся пасками безпеки!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто