За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Вітаємо команду УДАІ УМВС із перемогою в змаганнях з міні-футболу присвячених Дню міліції України

08.12.2012 от Сектор профілактичної роботи

З метою підвищення фізичної загартованості  та зміцнення здоров’я  співробітників УМВС України в Кіровоградській області  та популяризації занять фізичною культурою і спортом  щорічно проводяться змагання з міні-футболу.

У цьому році турнір відбувся 7 грудня в спорткомплексі СДЮШОР  №2.  Змагання були присвячені Дню міліції України. Претендентів на перемогу виявилося чимало, адже в змаганнях взяло участь 7 команд.

Крім співробітників УДАІ, які представляли команду УМВС, добре підготовленими були спортсмени Світловодського МВ та Знамянського МВ.

У фінальному поєдинку за звання чемпіонів змагалися працівники ДАІ та Світловодського МВ. Матч тривав 20 хвилин згідно правил міні-футболу. На перших хвилинах гра проходила рівно, але невдовзі ініціатива перейшла до більш досвідчених футболістів Державтоінспекції та закінчилася їх перемогою з рахунком 5:1.

За результатами змагань почесне перше місце виборола команда УДАІ УМВС, друге – посіла команда Світловодського МВ, а третє – команда Знамянського МВ.

Переможці були нагороджені кубками та дипломами.

Рубрики: Новини, Репортаж | Коментування вимкнуто