За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Працівники Державтоінспекції затримали в обласному центрі водія, котрий перевозив у своєму авто близько 5 кілограмів коноплі

04.12.2012 от Сектор профілактичної роботи

1 грудня 2012 року близько 23 години біля магазину “Ватсонс” на вул. Попова в обласному центрі працівниками взводу ДПС при Кіровоградському МВ УМВС України в області: заступником командира лейтенантом міліції Михайлом Сторожуком та інспектором ДПС сержантом міліції Сергієм Токарем було зупинено а/м ВАЗ-2108, під керуванням гр. Б., 1976 р.н., раніше засудженого за ст. 309 КК України у 2010 році.

Під час візуального огляду транспортного засобу, через бокове скло була помічена картонна коробка на задньому сидінні, а у багажнику було помічено ще дві картонних коробки, у яких виявилась речовина рослинного походження з характерним запахом коноплі, вагою близько 5 кілограм. Виявлене вилучено та направлено на експертизу до НДЕКЦ.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто