За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Управління Державної автомобільної інспекції УМВС України в Кіровоградській області звертається до всіх учасників дорожнього руху.

03.12.2012 от Сектор профілактичної роботи

Шановні учасники дорожнього руху! Звертаємо вашу увагу на несприятливі погодні умови, та наголошуємо, що в умовах недостатньої видимості (дощу, снігу, туманів тощо), усім учасникам необхідно бути особливо обережними та уважними.

Шановні водії! Під час участі у дорожньому русі при несприятливих погодних умовах уникайте різкого маневрування та гальмування, користуйтесь пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції, не перевищуйте швидкість, змініть літню гуму ваших коліс на зимову, рухайтесь з увімкненим світлом фар та протитуманними ліхтарями.

Сектор профілактичної роботи

УДАІ УМВС України в області

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто