За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ДЛЯ ВОДІЇВ!

30.11.2012 от Сектор профілактичної роботи

У зв’язку з проведенням спецзаходів “Увага! Спецсигнал!” періодично буде обмежуватися рух транспорту на вулицях міста Кіровоград, вулицях інших населених пунктів, а також на шляхах та магістралях краю.

Державтоінспекція рекомендує водіям всіх транспортних засобів бути більш уважними за кермом, рухатися з безпечною швидкістю, суворо дотримуватися правил дорожнього руху при здійсненні маневрів обгону, перестроюванні, проїзді перехресть, безперечно підкорятися світловим і звуковим сигналами патрульних автомобілів, вимогам сигналів регулювальників, а також не паркувати транспорт в непередбачених місцях.

Шановні водії! Корегуйте свій маршрут руху із урахуванням наданої інформації.

Сектор профілактичної роботи

УДАІ УМВС України в області

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто