За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ДЛЯ ВОДІЇВ!

30.11.2012 от Сектор профілактичної роботи

У зв’язку з проведенням спецзаходів “Увага! Спецсигнал!” періодично буде обмежуватися рух транспорту на вулицях міста Кіровоград, вулицях інших населених пунктів, а також на шляхах та магістралях краю.

Державтоінспекція рекомендує водіям всіх транспортних засобів бути більш уважними за кермом, рухатися з безпечною швидкістю, суворо дотримуватися правил дорожнього руху при здійсненні маневрів обгону, перестроюванні, проїзді перехресть, безперечно підкорятися світловим і звуковим сигналами патрульних автомобілів, вимогам сигналів регулювальників, а також не паркувати транспорт в непередбачених місцях.

Шановні водії! Корегуйте свій маршрут руху із урахуванням наданої інформації.

Сектор профілактичної роботи

УДАІ УМВС України в області

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Трагедія на автошляху Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв

28.11.2012 от Сектор профілактичної роботи

Жахлива автоаварія сталась на 20 км автошляху Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв, що неподалік від села Підлісного Олександрівського району.

Увечері, 27 листопада, водій а/м ВАЗ-21104, рухаючись у напрямку обласного центру, не врахував дорожню обстановку, а на той момент мрячило та на землю спадав туман, виїхав на зустрічну смугу, де потрапив під колеса а/м SCANIA з напівпричепом. Уникнути зіткнення водій вантажівки, на жаль, не зміг.

Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди обірвалися три молодих життя: водія та двох пасажирів легковика.

Державтоінспекція вкотре звертається до всіх учасників дорожнього руху! Будьте взаємоввічливими на дорогах! Не наражайте власні життя та здоров’я, а також оточуючих на небезпеку! У темний час доби будьте максимально обережними під час участі в дорожньому русі Лише спільними зусиллями ми зменшимо аварійність на шляхах нашого краю!

Сектор профілактичної роботи

УДАІ УМВС України в області

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

З 12 по 18 листопада, в Україні у рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху пройшов Всеукраїнський Тиждень безпеки дорожнього руху.

20.11.2012 от Сектор профілактичної роботи

18 листопада 2012 року з ініціативи ДАІ у всіх храмах Кіровоградщини правили службу за загиблими у дорожньо-транспортних пригодах.

Церква є тією інституцією, до якої прислуховується велика чисельність населення. Ми впевнені, що ця тема для всіх нас є важливою, оскільки недопустимим є той факт, що у мирний час гинуть люди на дорогах. Щоденно в Україні гине четверо людей, які знехтували правилами переходу проїжджої частини дороги, а 25 з них – отримують різного роду травмування. Смертність у результаті ДТП перевищує смертність від онкологічних, серцево-судинних та інфекційних захворювань…

Проведення цього заходу покликане вкотре привернути увагу суспільства до питань забезпечення безпеки всіх учасників дорожнього руху, стабілізація та зменшення кількості людських жертв у дорожньо-транспортних пригодах. Спільно з громадськими організаціями, Державтоінспекція проводить широкомасштабну комплексну профілактичну роботу, бере участь у всіх починаннях направлених на пропаганду безпеки дорожнього руху.

Сьогодні потрібно розуміти: для зміни ситуації на краще необхідні спільні зусилля як органів державної влади, так і громадських організацій, засобів масової інформації, врешті – кожного громадянина. Саме  підвищення правосвідомості та відповідального ставлення до безпечної поведінки на дорозі – є головним чинником безпеки дорожнього руху.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

З 12 по 18 листопада, в Україні у рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху триває Всеукраїнський Тиждень безпеки дорожнього руху.

16.11.2012 от Сектор профілактичної роботи

У рамках проведення заходів, 16 листопада 2012 року, як на території Держави так і у Кіровоградській області проведено акцію «Краплина крові – життя людини».

Працівники Державтоінспекції  області добровільно стали донорами.

Правоохоронці у своїй діяльності часто стикаються з ситуаціями, коли переливання крові – єдиний вихід врятувати людині життя і рахунок іноді йде на хвилини. Тому, залишитися осторонь від соціального проекту ми не можемо.

На обласній станції переливання крові у Кіровограді акція «Краплина крові – життя людини» відбулася за участю заступника начальника УДАІ УМВС України в області підполковника міліції Максима Бабія, особового складу підрозділів Державтоінспекції області та представників засобів масової інформації.

У проведенні акції взяли участь всі працівники ДАІ, котрі у цей не були задіяні на службі.
Проведення цього заходу покликане вкотре привернути увагу суспільства до питань забезпечення безпеки всіх учасників дорожнього руху, стабілізація та зменшення кількості людських жертв у дорожньо-транспортних пригодах. Спільно з громадськими організаціями, Державтоінспекція проводить широкомасштабну комплексну профілактичну роботу, бере участь у всіх починаннях направлених на пропаганду безпеки дорожнього руху.

Сектор профілактичної роботи
УДАІ УМВС України в області

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Безпека – справа спільна: у Кіровограді відбулася координаційна нарада щодо підвищення рівня безпеки на пасажирському транспорті

13.11.2012 от Сектор профілактичної роботи

12 листопада у залі  управління ДАІ УМВС України в Кіровоградській  області, за ініціативи Державтоінспекції, відбулася нарада на тему: «Безпека на пасажирському транспорті».

Участь у ній взяли начальник відділу автомобільно-технічної інспекції УДАІ УМВС України в Кіровоградській області майор міліції Олександр Скалкович, директор Департаменту автомобільного транспорту Міністерства інфраструктури Дмитро Пєтухов, начальник Управління Укртрансінспекції у Кіровоградській області Олександр Кукуленко, начальник відділу державного контролю та безпеки перевезень на наземному транспорті Управління Укртрансінспекції у Кіровоградській області Вадим Опря, головний спеціаліст відділу державного контролю територіального управління Головавтотрансінспекції в Кіровоградській області Олександр Йокало та представники компаній-перевізників.

Відкрив захід начальник відділу автомобільно-технічної інспекції Управління ДАІ майор міліції Олександр Скалкович, який розповів про організацію пасажирських перевезень та заходи щодо забезпечення їх безпеки. Він акцентував увагу на стані аварійності в області за участю пасажирського транспорту.

Під час наради були окреслені основні напрямки спільних дій представників організацій для забезпечення належного рівня безпеки усіх учасників дорожнього руху.

З автоперевізниками Кіровгнрадщини обговорювалася тема безпеки громадського транспорту – маршрутних таксі, профілактики порушень Правил дорожнього руху і якість надаваних перевізниками послуг.

На завершення наради було прийнято рішення про спільну комплексну роботу щодо недопущення порушень на пасажирському транспорті, яке, перш за все, дозволить попередити дорожні пригоди, загибель і травмування людей внаслідок аварій.

Сектор профілактичної роботи

УДАІ УМВС України області

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На території Кіровоградщини тривають заходи Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху.

13.11.2012 от Сектор профілактичної роботи

Згідно з планом заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року та на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 22.10.2012 №31473/1-12 у рамках Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху у світі в період 2011-2020 рр., проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, з 12 по 18 листопада тривають заходи Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху.

13 листопада 2012 року в УДАІ УМВС України в області відбулась прес-конференція начальника Управління полковника міліції Олексія Березневича з представниками обласних засобів масової інформації щодо вирішення проблемних питань у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

У своєму виступі начальник управління Державтоінспекції УМВС України в Кіровоградській області полковник міліції Олексій Березневич зазначив, що з 12 по 18 листопада, в Україні у рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху пройде Всеукраїнський Тиждень  безпеки дорожнього руху.

Олексій Васильович звернув увагу присутніх, що сьогодні потрібно розуміти: для зміни ситуації на краще необхідні спільні зусилля як органів державної влади, так і громадських організацій, засобів масової інформації, врешті – кожного громадянина. Саме  підвищення правосвідомості та відповідального ставлення до безпечної поведінки на дорозі – є головним чинником безпеки дорожнього руху.

У прес-конференції взяли участь начальник УДАІ УМВС України в Кіровоградській області полковник міліції Олексій Васильович Березневич, заступник начальника Управління підполковник міліції Максим Валентинович Бабій та заступник начальника УДАІ – начальник відділу організації роботи дорожньо-патрульної служби підполковник міліції Олег Іванович Тарасенко та представники обласних та центральних засобів масової інформації.

Сектор профілактичної роботи

УДАІ УМВС України

в Кіровоградській області

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

ДЕРЖАВТОІНСПЕКЦІЯ ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО ВСІХ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ!

12.11.2012 от Сектор профілактичної роботи

На території Кіровоградщини тривають заходи Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху.

Згідно з планом заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року та на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 22.10.2012 №31473/1-12 у рамках Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху у світі в період 2011-2020 рр., проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, з 12 по 18 листопада пройде Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху.

13 листопада 2012 року в УДАІ УМВС України в області відбудеться прес-конференція начальника Управління полковника міліції Олексія Березневича з представниками обласних засобів масової інформації щодо вирішення проблемних питань у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Запрошуємо журналістів взяти участь у прес-конференції!

Сектор профілактичної роботи

УДАІ УМВС України області

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

ДЕРЖАВТОІНСПЕКЦІЯ ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО ВСІХ УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ!

12.11.2012 от Сектор профілактичної роботи

На території Кіровоградщини тривають заходи Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху.

Згідно з планом заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року та на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 22.10.2012 №31473/1-12 у рамках Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху у світі в період 2011-2020 рр., проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, з 12 по 18 листопада пройде Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху.

13 листопада 2012 року в УДАІ УМВС України в області відбудеться прес-конференція начальника Управління полковника міліції Олексія Березневича з представниками обласних засобів масової інформації щодо вирішення проблемних питань у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

14 листопада 2012 року відбудуться цільові профілактичні заходи «Увага! Пішохід на дорозі!» за участю заступника начальника Управління підполковника міліції Максима Бабія та учнів однієї з міських шкіл.

15 листопада 2012 року відбудуться цільові профілактичні заходи «Ремінь безпеки» за участю заступника начальника Управління підполковника міліції Олега Тарасенка та представників засобів масової інформації.

16 листопада 2012 року спільно з медичними закладами відбудеться акція щодо здачі донорської крові для використання в лікуванні постраждалих в дорожньо-транспортних пригодах.

Державтоінспекція звернеться до регіонального Єпархіального Управління Церкви щодо можливості звернення священників до парафіян після божественної літургії  17.11. та 18.11.2012 у всіх храмах на знак пам’яті загиблих у дорожньо-транспортних пригодах, висловити співчуття їх близьким та рідним, закликати усіх до неухильного дотримання Правил дорожнього руху.

18 листопада 2012 року – всесвітній День пам’яті жертв ДТП!

Сектор профілактичної роботи

УДАІ УМВС України області

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто