За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині тривають комплексні профілактичні заходи з профілактики аварійності на пасажирському автотранспорті

08.10.2012 от Сектор профілактичної роботи

З 1 по 17 жовтня поточного року на території області співробітниками Державтоінспекції  проводиться комплекс цільових заходів з профілактики аварійності на пасажирському автотранспорті.

В систему профілактичних заходів входить перевірка діяльності автогосподарств суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів автобусами, щодо виконання ними вимог чинного законодавства, а також базових підприємств стосовно виконання ними договірних умов з пасажироперевізниками.

Державтоінспекцією області постійно здійснюється профілактика  правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху та серед його учасників,  у тому числі й проводяться наради, бесіди та інструктажі з водійським складом  автогосподарств з питань безпечної експлуатації транспортних засобів та дотримання ними правил дорожнього руху.

Так, 5 жовтня у залі  управління ДАІ УМВС України в Кіровоградській  області  відбулася нарада керівництва Державтоінспекції та представників компаній-перевізників.  Основна мета заходу – це попередження аварійності на пасажирському автотранспорті, зміцнення транспортної дисципліни водіїв, підвищення технічної готовності автобусів, які залучаються до перевезень людей.

Відкрив захід начальник Управління ДАІ Кіровоградської області полковник міліції Олексій Березневич, який наголосив, що підвищення рівня безпеки дорожнього руху у сфері пасажироперевезень – це одне з приоритетних завдань Державтоінспекції.  Також акцентував увагу на стані аварійності в області за участю пасажирського транспорту, вдосконалення спільної роботи направленої на забезпечення безпеки пасажирських перевезень.

На нараді  були окреслені основні напрямки спільних дій для забезпечення належного рівня безпеки усіх учасників дорожнього руху.

Додатково працівники ДАІ проводять бесіди з водіями щодо безпеки дорожнього руху, складають протоколи, надають приписи.

Ціль подібних заходів – розбудити свідомість безвідповідальних водіїв, адже саме людський фактор частіше всього є головною причиною дорожньо-транспортної пригоди.

А наслідки покаже час, адже найкращим результатом проведеного комплексу профілактичних заходів і повинно стати відсутність будь-яких «наслідків» на дорогах.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за 7 жовтня 2012 року

08.10.2012 от Сектор профілактичної роботи

На території Кіровоградської області   за 7 жовтня 2012 року  працівниками ДАІ області задокументовано 168 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

– керування у стані алкогольного сп’яніння – 25;

– перевищення встановленої швидкості руху – 53;

– створення аварійної ситуації – 1;

– порушення правил обгону – 15;

– порушення правил проїзду перехресть – 5;

– порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1;

– порушення правил проїзду пішохідних переходів – 2.

Рубрики: Новини, Оперативне зведення | Коментування вимкнуто