За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Шановні водії!

03.10.2012 от Сектор профілактичної роботи

У зв’язку з проведенням спецзаходів періодично буде обмежуватися рух транспорту в місті Кіровограді та області.

Державтоінспекція рекомендує водіям всіх транспортних засобів бути більш уважними за кермом, рухатися з безпечною швидкістю, суворо дотримуватися правил дорожнього руху при здійсненні маневрів обгону, перестроюванні, проїзді перехресть, безперечно підкорятися світловим і звуковим сигналам патрульних автомобілів, вимогам сигналів регулювальників, а також не паркувати транспорт в непередбачених місцях.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за 2 жовтня 2012 року

03.10.2012 от Сектор профілактичної роботи


На території Кіровоградської області   за 2 жовтня 2012 року  працівниками ДАІ області задокументовано 139 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

– керування у стані алкогольного сп’яніння – 24;

– перевищення встановленої швидкості руху – 52;

– створення аварійної ситуації – 1;

– порушення правил обгону – 13;

– порушення правил проїзду перехресть – 9;

– порушення правил проїзду залізничних переїздів – 3;

– порушення правил проїзду пішохідних переходів – 4.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто