За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Реєстрація за принципом “Єдиного вікна”

18.09.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

На виконання вимог доручення Президента і Уряду України щодо спрощення державної реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень водія від 29.11.2011 № 1-1/2813, було здійснено реорганізацію реєстраційно- екзаменаційного відділення ДАІ з обслуговування м. Кіровограда та Кіровоградського району при УМВС України в Кіровоградській області, що розташований у м. Кіровограді по проспекту Інженерів 1 «а»,  у підрозділ, який в рамках пілотного проекту обслуговує  підприємства, установи, юридичних та фізичних осіб Кіровоградської області, незалежно від місця реєстрації, за принципом «Єдиного вікна».

Для прозорості підчас реєстрації транспортних засобів та прийняття іспитів в кандидатів у водії робочі місця працівників підрозділу зроблено відкритого типу – встановлено металопластикові вікна, засоби відео спостереження, які виводять дану інформацію на екран в залі очікування, тобто кожен громадянин може переглянути процес складання іспитів, а також порядок видачі реєстраційних документів. Зроблено зал для громадян, які очікують на отримання реєстраційних документів та посвідчення водія, встановлено інформаційне табло на якому висвітлюється інформація про залишки бланкової продукції Державтоінспекції та реєстраційних номерних знаків у підрозділі, а також відомості про готовність реєстраційних та водійських документів для видачі. Для покращення умов громадян, які очікують своєї черги, у фойє встановлено кондиціонери та телевізори.

Збудовано новий майданчик для огляду транспортних засобів, які надані на реєстрацію. Даний майданчик має оглядову яму, окремий заїзд та виїзд, що запобігає скупченню транспортних засобів, також оновлено фасад приміщення та прилеглу до нього територію.

Підрозділ надає послуги з реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку транспортних засобів, видачі та обміну посвідчення водія, прийняття теоретичних іспитів з Правил дорожнього руху та практичних навичок  з керування транспортними засобами.

З метою покращення умов прийому громадян вирішено питання про запровадження в реєстраційно-екзаменаційних підрозділах ДАІ режиму роботи із 09.00 до 20.00 один раз на тиждень.

Рубрики: Реєстраційна робота | Коментування вимкнуто