За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Заява на реєстрацію/перереєстрацію/зняття транспортного засобу в Кіровоградському РЕВ

27.09.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

З метою поліпшення умов та спрощення процедури реєстрації транспортних засобів, функціонує система подання громадянами електронних заяв до реєстраційно-екзаменаційних підрозділів Державтоінспекції.

Для того щоб подати електронну заяву та зареєструвати транспортний засіб, необхідно завантажити файл з текстом електронної заяви, заповнити її та відправити на адресу РЕВ ДАІ Кіровоградської області saikrrev@ukr.net .

Файл для завантаження: Заява

Рубрики: Реєстраційна робота | Коментування вимкнуто

Дитяча довіра до інспекторів ДАІ

25.09.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

Чому діти тікають з дому, з інтернату? На жаль, таких випадків з часом усе більшає. У кожної дитини на те своя причина, але усі випадки спільні в одному – відсутність належної уваги та родинного тепла. Не знайшла цього всього у великому колективі Пантаївської школи-інтернату і 15-річна Анжела. Одного вечора вона пішла з навчального закладу, нікого не попередивши. Телефон вимкнула, аби ніхто не дзвонив і не намагався умовити повернутися назад.Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

ДТП, в якій тяжко травмовано двох людей, сталася на вулиці Жадова навпроти супермаркету АТБ в Кіровограді 18 вересня.

20.09.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

Близько 21:10 19-ти річний водій автомобіля ІЖ-412 рухаючись вулицею Жадова, не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням та допустив наїзд на автобус “БАЗ-2215 СПГ”, який рухався по маршруту №44 та зупинився попереду для посадки пасажирів.

В результаті ДТП транспортні засоби отримали механічні пошкодження, а водій та пасажир (1993 р. н.) «Москвича» – тяжкі травми, з якими госпіталізовані до Кіровоградськох обласної лікарні.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Реєстрація за принципом “Єдиного вікна”

18.09.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

На виконання вимог доручення Президента і Уряду України щодо спрощення державної реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень водія від 29.11.2011 № 1-1/2813, було здійснено реорганізацію реєстраційно- екзаменаційного відділення ДАІ з обслуговування м. Кіровограда та Кіровоградського району при УМВС України в Кіровоградській області, що розташований у м. Кіровограді по проспекту Інженерів 1 «а»,  у підрозділ, який в рамках пілотного проекту обслуговує  підприємства, установи, юридичних та фізичних осіб Кіровоградської області, незалежно від місця реєстрації, за принципом «Єдиного вікна».

Для прозорості підчас реєстрації транспортних засобів та прийняття іспитів в кандидатів у водії робочі місця працівників підрозділу зроблено відкритого типу – встановлено металопластикові вікна, засоби відео спостереження, які виводять дану інформацію на екран в залі очікування, тобто кожен громадянин може переглянути процес складання іспитів, а також порядок видачі реєстраційних документів. Зроблено зал для громадян, які очікують на отримання реєстраційних документів та посвідчення водія, встановлено інформаційне табло на якому висвітлюється інформація про залишки бланкової продукції Державтоінспекції та реєстраційних номерних знаків у підрозділі, а також відомості про готовність реєстраційних та водійських документів для видачі. Для покращення умов громадян, які очікують своєї черги, у фойє встановлено кондиціонери та телевізори.

Збудовано новий майданчик для огляду транспортних засобів, які надані на реєстрацію. Даний майданчик має оглядову яму, окремий заїзд та виїзд, що запобігає скупченню транспортних засобів, також оновлено фасад приміщення та прилеглу до нього територію.

Підрозділ надає послуги з реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку транспортних засобів, видачі та обміну посвідчення водія, прийняття теоретичних іспитів з Правил дорожнього руху та практичних навичок  з керування транспортними засобами.

З метою покращення умов прийому громадян вирішено питання про запровадження в реєстраційно-екзаменаційних підрозділах ДАІ режиму роботи із 09.00 до 20.00 один раз на тиждень.

Рубрики: Реєстраційна робота | Коментування вимкнуто

У МДЦ «Артек» в Криму відбувся фінал Всеукраїнських змагань загонів юних інспекторів руху та гри команд КВН ЮІР.

17.09.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

11 вересня в Міжнародному дитячому центрі «Артек» завершилися змагання серед загонів юних інспекторів руху й гри серед шкільних команд КВН-ЮІР.

Змагання ЮІРівців проходили під гаслом «Молоде покоління – за безпеку руху!». Організаторами дійства виступили Управління ДАІ МВС України, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерство соціальної політики України за  підтримки Моторно (транспортного)  страхового бюро України в рамках системної профілактичної роботи по вихованню законослухняних учасників дорожнього руху.

Упродовж року представники ЮІРівського руху (а це близько 100 тисяч школярів) у своїх школах працювали з однолітками над пропагандою Правил дорожнього руху, та грали в шкільний КВН ЮІР.

А на початку вересня на конкурс прибули кращі з кращих – 27 команд ЮІР з усіх регіонів України, а також команди ЮІР з Білорусі та Росіїї. Упродовж тижня ЮІРівці змагалися у конкурсах «Велоестафета», «Юний регулювальник», «Знання Правил дорожнього руху», «Медична допомога», «Агітбригада» і «Соціальна реклама».

За результатами конкурсів організатори зльоту назвали найсильніші команди ЮІР Україні в 2012 році – з Вінницької, Кіровоградської та Дніпропетровської областей. У кожної з команд – своя «ізюминка». Юні вінничани, наприклад, вважають, що й у наш комп’ютерний вік без друкованої продукції не обійтися. Тож у конкурсі «Агітбригада» діти завзято вивчали книжку, у якій живуть Правила дорожнього руху. До речі команда переможець довела, що найкраще знається на правилах безпечної поведінки на дорозі, отримавши максимальну кількість балів у конкурсах «Знання Правил дорожнього руху» та «Велоестафета».   А от команда Дніпропетровська вирішила передати свої знання глядачам через …танець. І це їм цілком вдалося.  Юні таланти влаштували справжнє танцювальне шоу «Світлофор». Вони запевняють, що кольори світлофора «червоний, жовтий та зелений – кращі друзі дітлахів». Представники Кіровоградської ж області впевнені, що ЮІРівський рух не тільки сприяє вивченнню ПДР, а щей  здружує між собою усіх дітей.

Закриваючи фінал, заступник начальника Управління ДАІ МВС України Анатолій Павловський подякував активістам ЮІРівского руху країни, що зібралися в «Артеку», й висловив сподівання, що юні помічники ДАІ стануть у майбутньому зразковими водіями та будуть активно сприяти сприйняттю їх однолітками культури поведінки на дорогах.

Окрім визнання, учасники зльоту отримали подарунки від ДАІ і партнера змагань Моторно (транспортного) страхового бюро України, що вже 10 років поспіль підтримує  ЮІРівський рух.

Фінальні змагання закінчився яскравим феєрверком та вогняним шоу на честь дітей і дорослих, які зрозуміли важливу істину: безпека не вимагає жертв. Вона потребує небайдужого ставлення до важливої   соціальної проблеми і бажання змінити ситуацію на краще.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто