За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Безпека – справа спільна: у Кіровограді відбулася координаційна нарада щодо підвищення рівня безпеки на пасажирському транспорті

04.08.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

4 серпня у залі  управління ДАІ УМВС України в Кіровоградській  області, за ініціативи Державтоінспекції, відбулася нарада на тему: «Безпека на пасажирському транспорті». Участь у ній взяли начальник відділу автомобільно-технічної інспекції УДАІ УМВС України в Кіровоградській області майор міліції Олександр Скалкович, начальник Управління Укртрансінспекції у Кіровоградській області Олександр Кукуленко, начальник відділу державного контролю та безпеки перевезень на наземному транспорті Управління Укртрансінспекції у Кіровоградській області Вадим Опря, головний спеціаліст відділу державного контролю територіального управління Головавтотрансінспекції в Кіровоградській області Олександр Йокало та представники компаній-перевізників.

Відкрив захід начальник відділу автомобільно-технічної інспекції Управління ДАІ майор міліції Олександр Скалкович, який розповів про організацію пасажирських перевезень та заходи щодо забезпечення їх безпеки. Він акцентував увагу на стані аварійності в області за участю пасажирського транспорту.

Під час наради були окреслені основні напрямки спільних дій представників організацій для забезпечення належного рівня безпеки усіх учасників дорожнього руху.

- Станом на 4 серпня поточного року у Кіровограді  та області зареєстровано 324 перевізники, які мають ліцензії, – констатує Олександр Скалкович  – За перше півріччя 2012 року на дорогах міста та області працівниками ДАІ УМВС України в Кіровоградській області зафіксовано 2 ДТП з вини водіїв автобусів.

За словами Олександра Скалковича, інспектори ДАІ ставлять за мету проведення, в першу чергу, профілактичної роботи. Він також звернув увагу автоперевізників, що тривають літні канікули, через що на вулицях міста з’явилася велика кількість дітей. Тому водіям необхідно бути особливо уважними на дорогах.

З автоперевізниками Кіровгнрадщини обговорювалася тема безпеки громадського транспорту – маршрутних таксі, профілактики порушень Правил дорожнього руху і якість надаваних перевізниками послуг.

Під час обговорення існуючих проблем начальник управління Укртрансінспекції області Олександр Кукуленко зауважив, що управлінням постійно проводяться перевірки водіїв з метою виявлення порушень та подальшого їхнього усунення. Зокрема, дуже часто водії транспорту допускають порушення швидкісного режиму, не зачиняють двері під час руху, зупиняються у невстановленому місці тощо.

На завершення наради було прийнято рішення про спільну комплексну роботу щодо недопущення порушень на пасажирському транспорті, яке, перш за все, дозволить попередити дорожні пригоди, загибель і травмування людей внаслідок аварій.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

В Кіровоградській області стартував місячник безпеки дорожнього руху

04.08.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

За сім місяців поточного року на території області сталося 172 дорожньо-транспортні пригоди, в яких 52 людини загинули, 193 отримали травми.

Більше двох третин загиблих та постраждалих – це молоді люди віком від 25 до 45 років. Гинуть і калічаться ті, хто відноситься до найактивнішої, працездатної частини населення.

Ні для кого не секрет, що більшість аварій, в яких гинуть і травмуються люди, є наслідком порушень Правил дорожнього руху як водіями, так і пішоходами.

При аналізі причин скоєння ДТП, відзначено зростання пригод, особливо в літній період, через перевищення встановленої швидкості і невідповідності обраного швидкісного режиму конкретним дорожнім умовам. Унаслідок порушення швидкісних режимів в області сталося 49 аварій, в яких 13 людей загинули, 65 травмовані.

Залишаються проблеми з дотриманням Правил дорожнього руху пішоходами. Так, при переході проїжджої частини у невстановленому для переходу місці і поза пішохідними переходами, 6 пішоходів загинуло, 24 отримали травми.

Як і раніше, співробітниками ДАІ щодня виявляються факти керування автотранспортом в стані алкогольного сп’яніння. Задумайтесь, з початку року в Кіровоградській області складено понад 5062 адміністративних протоколів за керування транспортом в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, це в середньому по 24 водії щодня сідають за кермо в стані сп’яніння.

Державтоінспекцією постійно проводяться профілактичні заходи, спрямовані на зниження рівня аварійності на автодорогах, але учасники дорожнього руху продовжують ігнорувати вимоги правил дорожнього руху, що і призводить до скоєння дорожніх трагедій.

За рішенням голови уряду Миколи Азарова з 1 по 31 серпня в Україні буде проводитися Місячник безпеки дорожнього руху. Головною метою заходу є реалізація комплексу заходів щодо привернення уваги до проблем забезпечення безпеки дорожнього руху різних верств суспільства, учасників дорожнього руху, органів місцевого самоврядування.

Державтоінспекція приділятиме пильну увагу питанням виконання заходів, спрямованих на усунення причин і умов скоєння дорожньо-транспортних пригод, створення безпечних умов для руху транспорту і пішоходів, шляхом приведення в належний стан технічних засобів організації дорожнього руху, дорожньої розмітки.

Будуть організовані додаткові перевірки технічного стану пасажирських автотранспортних засобів, особливо тих, які використовуються для перевезень дітей і пасажирів. Інспекторський склад дорожньо-патрульної служби буде проводити цілеспрямований нагляд за дотриманням водіями транспортних засобів, пішоходами і пасажирами Правил дорожнього руху, на дотримання швидкісного режиму руху, застосування водіями та пасажирами автомототранспортних засобів ременів безпеки, шоломів.

В автотранспортних підприємствах, колективах різних установ та організацій співробітники Державтоінспекції проведуть бесіди та зустрічі, де ще раз позначать важливість виконання вимог дорожніх знаків.

Головний підсумок проведених заходів – убезпечити учасників дорожнього руху від нещастя на дорозі, вберегти життя і здоров’я рідних і близьких нам людей!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто