За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

У Новомиргороді інпектори ДАІ затримали «ВАЗівку» в якій знаходилось понад три кілограми марихуани

13.06.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

12 червня о 15 годині інспекторами  Новомиргородського ВДАІ  несли службу на автодорозі Капітанівка-Новомиргород. Біля смт. Капітанівка в поле їх зору потрапив автомобіль ВАЗ-21083, водій якого побачивши інспекторів ДАІ різко зупинився на узбіччі дороги, а потім поволі продовжив рух. Такий підозрілий маневр насторожив працівників ДАІ, і як виявилось, не даремно. Під час перевірки документів у 32-річного водія, мешканця м. Мала Виска, в салоні автомобіля інспектор помітив поліетиленовий мішок. Запитання співробітників ДАІ про те, що знаходиться в мішку ще більше збентежило водія. Як виявилося, це була подріблена конопля. Загальна вага зілля близько 3,5 кг.

Автомобіль затримано, а вилучену наркотичну сировину направлено на дослідження до НДЕКЦ.

За даним фактом проводиться перевірка.

Чи усвідомлюють люди, котрі займаються цим незаконним «бізнесом», вживають наркотики, яке лихо вони несуть у сім’ї? Адже рідко хто з наркоманів доживає до сорока років.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто