За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині ВРЕР ДАІ обслуговуватиме громадян за принципом «єдиного вікна»

08.06.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

Начальником Управління Державної автомобільної інспекції Управління МВС України  Олексієм Березневичем проведена реорганізація реєстраційно-екзаменаційного відділення ДАІ з обслуговування м. Кіровограда та Кіровоградського району при УМВС України в Кіровоградській області у підрозділ, який міг би в рамках пілотного проекту обслуговувати  підприємства, установи, юридичних та фізичних осіб Кіровоградської області за принципом «Єдиного вікна».

Даний підрозділ розташований у м. Кіровограді по проспекту Інженерів 1 «а», а 7 червня 2012 року відбулося його відкриття.

Участь у заході взяли голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Ларін, начальник УМВС України в Кіровоградській області полковник міліції Костянтин Пожидаєв, начальник УДАі в області Олексій Березневич, керівництво і працівники структурних підрозділів управління та представники засобів масової інформації.

У своєму вітальному слові голова ОДА, зокрема, зазначив, що дана подія є знаковою не тільки для міліції, а й для усіх громадян. Адже кожен відчує переваги нової системи обслуговування. Це гарний приклад для інших, необхідно і надалі рухатись вперед, виконуючи завдання, поставленні Президентом України.

Зі свого боку, начальник УМВС в області Костянтин Пожидаєв висловив сподівання, що автомобілісти та громадяни, які вирішили ними стати, оцінять старання правоохоронців.

Після привітань почесні гості на знак відкриття адміністративної будівлі перерізали символічну стрічку.

Присутні мали можливість у вигляді імпровізованої екскурсії оглянути приміщення, оснащене за останнім словом техніки. Однією із новинок у переобладнаному відділенні стало встановлення електронного табло. З нього громадяни зможуть дізнаватися інформацію про хід реєстраційних операцій у реальному часі.

Також учасники заходу відвідали службові кабінети відділення РЕР ДАІ та ознайомились з новою схемою роботи підрозділу за принципом «єдиного вікна», завдяки якій тривалість усієї процедури реєстрації транспортних засобів становитиме максимум півгодини.

Після урочистого відкриття працівники відділення взялись за виконання своїх обов’язків у звичному режимі, а відвідувачі на власному досвіді змогли переконатись у покращанні якості надання послуг.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто