За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Увага! Розшук!

23.05.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

В період часу з 11.00 по 13.00  23 травня поточного року в м. Кіровограді, від будинку № 20 корп. 3 по вул. Попова, невідома особа незаконно заволоділа мотоциклом  «ЯВА 350», державний номер 43-60 КДЗ,  червоного кольору, на бензобаці мається малюнок скорпіону.

Державтоінспекція Кіровоградщини звертається до всіх жителів міста та області, що володіють якою-небудь інформацією по цьому факту, з проханням зателефонувати по номеру 35-75-06 або 102.

Шановні власники транспортних засобів! Щоб уникнути викрадення не використовуйте для зберігання Вашого транспортного засобу недоступні для огляду місця (подвір’я багатоповерхових будинків, біля під’їздів), не залишайте його на тривалий час без нагляду в місцях великого скупчення транспорту і сторонніх громадян (парковки біля магазинів, торгових центрів, ринків, театрів, стадіонів…). Обов’язково обладнайте транспортний засіб охоронною авто сигналізацією, ніколи не залишайте в салоні особистих документів і документів на автомобіль.

Пам’ятайте, що розкриття угонів в більшій мірі залежить від господаря транспортного засобу. Адже чим швидше людина звернеться до органів внутрішніх справ, тим швидше будуть зорієнтовані наряди ДПС, і у злочинців буде менше шансів вивезти транспортний засіб за межі міста чи області.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

У Кіровоградській області інспектори ДАІ виявили автомобіль з «підробками»

23.05.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

22 травня близько 18.10 години інспектори роти ДПС ДАІ при УМВС України в області  під час несення служби на автодорозі Київ – Одсса зупинили автомобіль «Форд», яким керував 31-річний житель села Луполово Ульяновського району.

Під  час  перевірки документів на вказаний вище автомобіль інспектори ДАІ виявили, що  свідоцтво про реєстрацію даного транспортного засобу має явні ознаки підробки.

Під час огляду номерів агрегатів кузова та двигуна вищевказаного автомобіля встановлено, що номер шасі має сліди механічного втручання та  не відповідає записам у реєстраційних документах.

Для проведення подальшої перевірки за даним фактом водія та автомобіль «Форд» було доставлено до Ульяновського райвідділу міліції.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто