За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Інтуїція вкотре не підвела працівників ДАІ

22.05.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

20 травня 2012 року під час несення служби на стаціонарному посту в  смт. Олександрівка Кіровоградської області працівниками взводу з обслуговування стаціонарного посту роти ДПС ДАІ капітаном міліції Поповим Олександром Олександровичем спільно з прапорщиком міліції Цимбал Сергієм Івановичем та сержантом міліції Петруком Андрієм Анатолійовичем в рамках проведення оперативно-профілактичної операції «Розшук» був зупинений приватний вантажно-пасажирський автомобіль «Volkswagen», що прямував за маршрутом Київ-Донецьк.

В салоні автомобіля крім водія знаходилось ще декілька пасажирів. З документами у водія було все гаразд, а от підозріла поведінка одного з пасажирів автомобіля насторожила працівників ДАІ. Пасажир намагався уникнути спілкування з правоохоронцями та на запитання відповідав не в лад. Щоб не сполохати підозрілого пасажира, вирішили перевірити документи за обліковою базою у всіх людей, які знаходились в салоні автомобіля. Дійсно, інтуїція працівників ДАІ не підвела, 23-річний пасажир, який зацікавив автоінспекторів має серйозні проблеми з законом. Вже 2 роки його розшукують правоохоронці за вчинення ряду крадіжок та злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків, скоєних на території Харківської області.

Після перевірки, водій автомобіля «Volkswagen» продовжив свій шлях, але без одного пасажира, оскільки розшукуваного було затримано, доставлено до Олександрівського  райвідділу міліції та повідомлено ініціатора розшуку.

Доречі, за час проведення оперативно-профілактичної операції «Розшук» працівниками Державтоінспекції області було затримано 2 злочинця та розшукано 2 безвісти зниклих.

Справді говорять – від пильного несення служби залежить рівень правопорядку на автошляхах. І цю істину неможливо спростувати.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто