За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині тривають Дні безпеки руху дітей

17.05.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

Профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму була і залишається одним з пріоритетних напрямків діяльності Державтоінспекції. Така робота не може бути епізодичною, а тому працівники Державтоінспекції Кіровоградщини впродовж всього навчального року проводять у навчальних закладах уроки з безпеки руху, різноманітні конкурси та вікторини.

Однак попереду у школярів канікули, а тому вже стало доброю традицією   проведення напередодні дитячого літнього відпочинку Днів безпеки руху.

Цього року заходи тривають з 14 по 24 травня. Працівники ДАІ проведуть додаткові уроки з безпеки руху, під час яких нагадають дітям правила безпечної поведінки на вулиці, керування велосипедом та катання на улюбленому «транспорті» всіх підлітків – роликах.

Крім того ДАІ приділить увагу перевізникам, які здійснюють перевезення організованих груп дітей, будуть проводити профілактичну роботу з батьками, які перевозять малюків на власному транспорті. 25 травня, коли по всій Україні продзвенить останній дзвоник працівники ДАІ будуть забезпечувати безпеку руху у місцях розташування установ освіти.

Робота з дітьми не буде обмежена Днями безпеки. Конкурси і вікторини, веселі змагання і перегляд тематичних мультфільмів очікують малюків упродовж літа у дитячих таборах.

Працівники ДАІ впевнені – кропітка робота принесе свої результати, що допоможе істотно знизити кількість ДТП за участю дітей. У майбутньому ці діти стануть відповідальними водіями і уважними пішоходами, а це означає – рух на наших дорогах буде безпечним і комфортним.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Безпека пасажирів понад усе! На території Кіровоградської області триває загальнодержавна операція «Автобус-2012»

17.05.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

Не підлягає сумніву факт: займаючи пасажирське місце в автобусі чи маршрутному таксі, громадянин має право на безаварійну та безпечну поїздку!

Саме з метою попередження дорожньо-транспортних пригод з вини водіїв пасажирського автотранспорту, забезпечення безпеки перевезень пасажирів,  зміцнення транспортної дисципліни водіїв та підвищення технічної готовності автотранспорту, призначеного для перевезення людей,  у тому числі й під час перевезення організованих груп дітей до місць відпочинку, а також автобусів залучених до перевезення пасажирів у містах проведення ЄВРО-2012, на території Держави у період з 14 травня  по 5 червня 2012 року проводиться комплекс профілактичних заходів на пасажирському автотранспорті «Автобус 2012».

Під час проведення перевірок пасажироперевізників особлива увага Державтоінспекції області приділяється питанням забезпечення проведення контролю технічного стану транспортних засобів та виявлення технічно несправних автобусів,  у тому числі з несправним або заблокованим аварійним виходом, з незаконно встановленими додатковими місцями для сидіння, переобладнаних для роботи на газовому паливі з порушенням вимог законодавства.

Одним із напрямків проведення заходів являється забезпечення проведення контролю технічного стану транспортних засобів, що планується залучати до перевезення пасажирів у містах проведення ЄВРО-2012, у тому числі з використанням мобільних діагностичних пунктів ДАІ. Організовується проведення інструктажів з водіями зазначених транспортних засобів з питань безпечної експлуатації рухомого складу та дотримання ними правил дорожнього руху.

При виникненні аварійно небезпечної ситуації з пасажирським транспортом тяжкість наслідків може бути надзвичайною, оскільки в салоні перебуває відразу значна кількість людей. Тому водіям транспортних засобів, які здійснюють пасажирські перевезення, варто пам’ятати, що вони відповідають за життя і здоров’я своїх пасажирів!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто