За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Напередодні шкільних канікул Державтоінспекція Кіровоградщини провела акцію для дітей «Розкажіть один одному про ПДР».

14.05.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

11 травня працівники Державтоінспекції Кіровоградської області провели СМС-акцію для дітей до 18 років «Розкажіть один одному про ПДР». Вона стартувала о 10.30 в центральній частині міста на перехресті вулиць Велика Перспективна та Тімірязєва біля ЗОШ  № 6 м. Кіровограда.

Мета акції – попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, зменшення кількості аварій за участю дітей, а також привернення уваги суспільства до питання безпеки дітей на дорогах.

Учасники акції роздавали агітаційні листівки з корисною інформацією для дітей та їх батьків про необхідність дотримання правил дорожнього руху, а також в рамках акції всих перехожих агітували надіслати СМС-повідомлення своїм рідним, друзям та знайомим з текстом слідуючого змісту: «Пішохід і перехід тільки разом!» або «Пішоходе! Твоє життя в твоїх руках!» та інші.

Допомагали Державтоінспекції області у проведенні акції школярі місцевих шкіл та юні інспектори дорожнього руху. Перехожі з цікавістю та задоволенням спілкувалися з організаторами та учасниками акції.

Працівники Державтоінспекції сподіваються, що завдяки акції діти усвідомлять, що дотримання правил дорожнього руху та заклик до цього інших – вкрай необхідні міри для життєдіяльності.

Рубрики: Новини, Репортаж | Коментування вимкнуто