За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На автошляхах області

12.04.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

У період з 20 березня по 15 квітня 2012 року Державтоінспекцією області спільно з представниками Служби автомобільних доріг в області проводиться весняний комісійний огляд автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів. Всього в ході огляду на автомобільних дорогах загального користування області дорожніми організаціями ліквідовано 39,808 тис.м? ямковості, на вулицях міст і населених пунктів – 3,312 тис.м?.

За допущені недоліки в утриманні автодоріг та вулиць на посадових осіб дорожніх та комунальних організацій складено 30 протоколів про адміністративні правопорушення та видано 30 приписів ДАІ про усунення таких недоліків.

Робота у цьому напрямку продовжується.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто