За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Оперативне зведення за 10 квітня 2012 року

11.04.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

На території Кіровоградської області   за 10 квітня 2012 року  працівниками ДАІ області задокументовано 113 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

– керування у стані алкогольного сп’яніння – 19;

– перевищення встановленої швидкості руху – 36;

– створення аварійної ситуації – 1;

– порушення правил обгону – 3;

– порушення правил проїзду перехресть – 5;

– порушення правил проїзду світлофорів – 3;

– порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1;

– порушення вимог дорожніх знаків та розмітки – 9.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Молоде покоління – за дотримання правил дорожнього руху

11.04.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

Минулого тижня відбулися зональні змагання XVI-го Всеукраїнського конкурсу серед команд веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху.  З 4 по 6 квітня у Черкасах про Правила дорожнього руху у жартівливій формі розповідала команда молодіжного клубу «Імідж» Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості під жартівливою назвою «Жертви експерименту», яка змагалася за звання кращих із кращих з командами із Донеччини, Чернігова, Житомира, Черкащини та Вінницької області.

Для дітлахів були створені найгарніші умови перебування на змаганнях. А у залі місцевого будинку офіцерів, де проходила гра, було тепло і сонячно від посмішок та гарного настрою. Влучними жартами, музичними та хореографічними виступами команди-учасниці розкрили тематику щодо вивчення Правил дорожнього руху та безпечної поведінки на автошляхах України, донесли глядачам важливість цих знань.

Від початку і до завершення змагання глядачі та вболівальники з цікавістю та хвилюванням стежили за виступами дітей, активно підтримували як своїх улюбленців, так і учасників інших команд.

За оцінкою компетентного журі у складі представників Державтоінспекції, освіти і культури, голови Черкаської Ліги КВН, команда з Кіровоградщини «Жертви експерименту» стала призером змагань посівши друге призове місце. Всі команди-учасниці були нагороджені цінними призами від Управління ДАІ МВС України та ДАІ Черкащини,  а кращим актором змагань був визнаний гравець Кіровоградської команди Стогодюк Егор та відзначений цінним подарунком Управління ДАІ МВС України.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто