За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Триває операція «Мотоцикліст»

06.04.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

Сьогодні на Україні зареєстровано кілька мільйонів одиниць автотранспорту. Проте поведінка більшості наших водіїв просто вражає. Окремої уваги заслуговує поведінка водіїв двохколісних транспортних засобів.

Мотоцикли і мопеди впевнено зайняли свою нішу в житті нашого суспільства і вже давно стали найпростішими засобами пересування. Зважаючи на те, що вони маневреніші, споживають мало пального, їх кількість на дорогах зростає з кожним днем, особливо у весняно-літній період.

Статистика дорожньо-транспортних пригод за участю мототранспорту, як в Україні загалом, так і на Кіровоградщині зокрема, невтішна. Саме мотоциклами і скутерами дуже часто керують люди, які взагалі не знають правил дорожнього руху. Досить часто саме вони є винуватцями аварійних ситуацій на дорогах і, як наслідок, стають пацієнтами травматологічних відділень у лікарнях, не рідко навіть гинуть.

Тож, з метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму, припинення порушень, які є основними причинами автоаварій за участю водіїв мототранспорту, з 22 березня поточного року  на території Кіровоградської області розпочато оперативно-профілактичну операцію під умовною назвою  «Мотоцикліст».

З початку операції задокументовано 229 фактів  порушень правил  дорожнього руху водіями двохколісних транспортних засобів, з них:  керування у стані алкогольного сп’яніння – 137,  створення аварійної обстановки – 2, порушення вимог сигналів регулювальника – 3, порушення вимог проїзду пішохідних переходів – 4, керування транспортним засобом без документів – 34, порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1.

На  штрафмайданчик  поставлено – 31  мототранспортний  засіб.

Державтоінспекція звертається до водіїв даної категорії транспортних засобів: перш ніж сісти за кермо мототранспорту, подумайте про своє життя та життя інших водіїв і пішоходів!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за 5 квітня 2012 року

06.04.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

На території Кіровоградської області   за 5 квітня 2012 року  працівниками ДАІ області задокументовано 122 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

– керування у стані алкогольного сп’яніння – 19;

– перевищення встановленої швидкості руху – 25;

– створення аварійної ситуації – 2;

– порушення правил обгону – 6;

– порушення правил проїзду перехресть – 5;

– порушення правил проїзду світлофорів – 5;

– порушення правил проїзду залізничних переїздів – 4;

– порушення правил проїзду пішохідних переходів – 10.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто