За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Інспектори ДАІ завітали до Шостаківської школи-інтернат

22.03.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

В кінці березня на початку квітня у загальноосвітніх навчальних закладах Кіровоградської області розпочинуться весняні канікули. Більшість дітей буде проводити час на дитячих майданчиках та вулицях населених пунктів. Дітлахи будуть насолоджуватися відпочинком та випробовувати себе в різних життєвих ситуаціях без нагляду дорослих.

DAI

Тож напередодні канікул Державтоінспекція Кіровоградщини  проводить цілий ряд заходів, направлених на запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

22 березня співробітники Кіровоградського районного відділення ДАІ відвідали дітей у Шостаківській загальній спеціальній школі – інтернат, яка знаходиться  на території району.

На сьогодні тут перебуває 90 – знедолених дітей, яким потрібна увага дорослих.  Цього разу  зустріч з дітьми провів  старший державтоінспектор відділення ДАІ Кіровоградського району ст. лейтенант міліції Микола Лісовський, який в доступній формі роз’яснював  елементарні правила дорожнього руху.

Про емоції та враження від зустрічі свідчили усміхнені та радісні обличчя присутніх.

Працівники ДАІ не залишили вихованців закладу і без цінних подарунків.  Сподіваємося діти пам’ятатимуть настанови  дорослих і суворо дотримуватимуться їх.

DAI

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто