За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Розпочато операцію «Небезпечний вантаж»

15.03.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

З 13 по 23 березня  Державтоінспекція Кіровоградської області проводить комплекс цільових заходів під умовною назвою «Небезпечний вантаж», мета яких – запобігання надзвичайним подіям та попередження аварійності при дорожньому перевезенні небезпечних вантажів.

Дана операція спрямована на перевірку дотримання Правил перевезення небезпечних вантажів суб’єктами їх перевезення та виконання водіями цієї категорії автотранспорту Правил дорожнього руху.

Працівники ДАІ будуть звертати особливу увагу на технічний стан транспорту, що перевозить небезпечний вантаж, не виконання водіями умов та режиму перевезення небезпечних вантажів, наявність відповідних документів на такий вантаж.

З цією метою співробітниками ДАІ з водіями в автогосподарствах і на маршруті будуть проводитися профілактичні бесіди, які допоможуть уникнути надзвичайних ситуацій, цілеспрямовані рейди-перевірки, в ході яких особлива увага приділятиметься наявності у водіїв відповідної документації і додаткового устаткування транспортних засобів, які перевозять небезпечні вантажі.

Державтоінспекція Кіровоградської області нагадує, що:

- такий транспорт має бути забезпечений протипожежними та іншими засобами індивідуального захисту відповідно до властивостей вантажу, що перевозиться;

- в обов’язковому порядку у водія має бути свідоцтво про допущення транспортного засобу до перевезення небезпечних вантажів та дозвіл на дорожнє перевезення небезпечних вантажів, що видаються Державтоінспекцією, а також ДОПНВ-свідоцтво про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі.

За порушення Правил дорожнього руху під час перевезення небезпечного, великогабаритного та великовагового вантажу, водії притягуються до адміністративної відповідальності і повинні будуть сплатити штраф у розмірі від 510 до 680 гривень.

На посадових осіб, відповідальних за комплектацію та технічний стан транспорту, що перевозить небезпечні вантажі, передбачено накладення штрафу в розмірі від 680 до 850 гривень.

Крім того, в випадку порушення правил перевезення небезпечних вантажів діючим законодавством передбачено заборона експлуатації транспортних засобів шляхом постановки їх на спеціальний майданчик.

DAI

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Підведено підсумки конкурсу дитячого малюнку

15.03.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

З 1 лютого по 15 березня в Кіровоградській області проводився Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка та фото на тему «Моя сімя за безпеку дорожнього руху!» Його щороку проводить Управління Державтоінспекції МВС України з метою залучення дітей та юнацтва до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міст, заміських дорогах та у транспорті.

mal_4

У рамках конкурсу взяли участь роботи учнів  шкіл у трьох вікових категоріях: 6-9, 10-13, 14-16 років, а малюнки та фото переможців будуть надіслані до Управління ДАІ МВС України для подальшої участі в конкурсі.

Роботи оцінювали члени журі: голова – начальник сектору профілактичної роботи управління ДАІ в Кіровоградській області Сергій Кузьменко, інспектор сектору профілактичної роботи Марія Розгачова, представники управління освіти Кіровоградської міської ради.

Конкурсні роботи були виконані у різних техніках – від звичайних олівців, фломастерів, акварелі до фотографій. Дитяча уява перевершила всі очікування та сподівання. Чого тільки не малювали діти! І веселі звірята, які навчають одне одного дорожній грамоті, і неслухняні малята, які порушують Правила дорожнього руху, бавлячись в недозволених місцях, і ситуативні сюжети на тему роздумів щодо правильності поводження дітей на дорогах.

Переможцями конкурсу стали:

- у віковій категорії 6-9 років перше місце присуджено роботі Євгенії Дяченко – учениця  ЗНЗ І – ІІІ ступенів №15 м. Олександрії, друге – Аліні Русинській – учениця НВК ЗОШ  І-ІІІ ступенів

malunok_1

mal_3

- у віковій категорії 10-13 років перше місце здобула робота  Євгенія Бондаренко учня  Онуфрієвського дитячого-юнацького центру.

mal_2

-  у віковій категорії 14-16 років перше місце посіла  робота Єгора Хорошока учня Озерського НВК.

mal_4

Державтоінспекція Кіровоградщини  висловлює подяку усім дітям, котрі взяли участь в конкурсі та вважає їх усіх переможцями, бо кожен із учасників не залишився осторонь від проблеми дитячого травматизму на дорозі, та малюючи свою роботу чи фотографуючи ту чи іншу ситуацію ще раз нагадали собі та іншим про неухильне дотримання правил дорожнього руху.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Увага! Велосипедисти!

15.03.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

З настанням ранньої весни кількість велосипедистів на дорогах області різко збільшується, тому й  водії автомобілів повинні бути значно уважнішими.

Торік на дорогах Кіровоградщини сталося 27 ДТП за участю велосипедистів, в яких 6 чоловік загинуло і 22 було поранено.  Третя частина всіх аварій із смертельним результатом сталася в темний час доби на неосвітлених ділянках доріг.  З вини велосипедистів сталося 12 ДТП в яких 2 особи загинуло та 10 було травмовано.

Брак велодоріжок, відсутність вело стоянок та  лояльності до велосипедистів з боку водіїв, пішоходів. Ці складні стосунки на дорогах регулюють правила дорожнього руху, які самі велосипедисти вважають не завжди для них пристосованими. Але як показує  досвід, елементарне дотримання правил може зробити пересування на велосипеді безпечнішим.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто