За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ, ЛЮБІ ЖІНКИ!

06.03.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

Щиро вітаю Вас, берегинь нашого дому, з прекрасним   святом

Міжнародним жіночим днем!

Символічно, що це свято відзначається саме тоді, коли прокидається природа, а люди живуть передчуттям оновлення, тепла, сонця. Багато у чому схожа на весну й жінка – вродою, лагідністю та ніжністю. А головне – своєю унікальною місією – дарувати життя, робити його світлим та яскравим.

Серед прекрасних, талановитих і люблячих жінок України – вартові громадського порядку, які окрім своєї Богом даної місії бути матір’ю й берегинею сім’ї несуть особливу ношу найнапруженішої професії правоохоронця.

Без Вас, Ваших ділових і чисто людських якостей сьогодні не можна уявити органи внутрішніх справ. Тож давайте, чоловіки-колеги, не забувати, що жіночий мундир не панцир, що захищає від грубості й неповаги, а жінка-правоохоронець – насамперед, жінка, якій хочеться тепла, любові, поваги та просто галантного відношення, адже на їхніх плечах,  окрім роботи, сім’я, хатні турботи та маса побутових клопотів.

Тож напередодні свята найщиріші вітання усім співробітницям правоохоронних органів, шановним дружинам та матерям правоохоронців, – Ви наш надійний тил!

Нехай тепло й повага рідних і близьких додають Вам сил та впевненості у майбутньому. Бажаю щастя, здоров’я, радості та благополуччя Вам та Вашим родинам!

З повагою Начальник УДАІ УМВС України в області

підполковник міліції                                                             О.В. Березневич

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

ЕКСПРЕС-ОПИТУВАННЯ

06.03.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

Чоловіки про жінок за кермом

DAI

Сучасна жінка вже просто не мислить себе без автомобіля. Для неї він – засіб пересування, і будинок на колесах, і улюблена іграшка. Зрозуміло, що на дорозі жінка почуває себе господаркою. А чи згодні з цим водії-чоловіки?

DAI

Ми вирішили запитати в них: «Як ви ставитесь до жінки за кермом?»

Макар, 26 років:

- Уже доведено, що в аварії частіше потрапляють чоловіки ніж жінки. Жінки все-таки акуратніші  й обережніші на міській дорозі. Але правила теж порушують…

Євгеній, 32 роки:

- Немає нічого гарного в тому, що жінки взялися їздити на машинах. Водії з них виходять посередні – недостатня швидкість реакції. Деякі люблять займатися під час керування автомобілем не тим чим треба – фарбують губи, зачісуються. Зазівалася – і потрапила в аварійну ситуацію… А потім – сльози, істерика…Краще б жінок чоловіки возили.

Сергій, 42 роки:

- Мені подобаються жінки за кермом. Я їх поважаю і завжди до них поблажливий. Зараз їздити по місту дуже важко, і треба мати досвід, щоб не розгубитися на дорозі. Особливо розчулюють жінки, котрі відвозять додому своїх  нетверезих чоловіків.

Ігор, 31 років:

- Мені жінки-водії здаються забавними. Я не сприймаю їх усерйоз, чи що.

Максим, 29 років:

- Я не люблю, коли за кермом сидить жінка. І не тому, що вона – поганий водій. Просто на дорозі жінка піддає себе підвищеній небезпеці. Вона може не справити з керуванням чи не зреагувати в аварійній ситуації й одержати травму. Чоловік у шрамах – це терпимо, а для жінки – це трагедія.

Дмитро, 37 років:

- Для мене немає принципового значення, хто за кермом: чоловік чи жінка. Головне – щоб правила не порушували.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто