За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

«Перегони» Державтоінспекції з нетверезим водієм

29.02.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

Істину про те, що нетверезий водій за кермом – злочинець, не буде заперечувати, напевне, ніхто. Проте деякі водії, як сідали до автомобіля у стані алкогольного, або навіть наркотичного сп»ягніння, так і продовжують сідати. Державтоінспекція, у свою чергу, під час нагляду за дорожнім рухом, вилучає таких горе-водіїв із транспортного потоку. Так, лише у минулому році інспекторами дорожньо-патрульної служби на вулицях та шляхах Кіровоградщини виявлено та припинено 1000 випадків керування водіями транспортом у нетверезому стані. На жаль, п»яними водіями на території нашої області у минулому році скоєно 104 дорожньо-транспортні пригоди, під час яких 6 осіб загинули, а 28 були травмовані.
Минулого понеділка не на користь водія-п»яниці завершились його дводенні перегони з інспекторами дорожньо-патрульної служби міста.
У неділю ввечері інспектори ДПС прапорщик міліції Юрій Будулатій та старший сержант міліції Ігор Самарській під час несення служби помітили а/м Рено, водій якого, на їх думку, неадекватно себе поводив та порушував Правила дорожнього руху. Проте на вимогу працівників Державтоінспекції, останній не зупинився. Інспектори розпочали переслідування… Проте, того дня наздогнати водія-порушника їм не вдалося. Це сталося наступного дня. Цього разу перехопили зазначений транспортний засіб силами двох екіпажів ДПС. Водій, а ним виявився 26-річний кіровоградець, був з явними ознаками алкогольного сп’яніння, що пізніше підтвердила медична експертиза, та і сам він не заперечував. До речі, затриманий вже неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за ст. 130 КУпАП. До речі, лише за частиною 1 цієї статті винний у порушенні п.2.9 Правил дорожнього руху України карається за рішенням суду накладенням штрафу у розмірі від 2555 до 3400 гривень, або громадськими роботами від 30 до 40 годин, адмінарештом від 7 до 10 діб, або позбавленням права керування від одного до двох років. Та навіть високі штрафні санкції не привчили даного водія до порядку. Він, навпаки, пишається тим, що він у будь-якому стані, на його думку, досить добре керує транспортним засобом. То ж цього разу він так «легко» не відбудеться. Державтоінспекція порушить клопотання перед судовим інстанціями про позбавлення горе-водія водійського посвідчення.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за 28 лютого 2012 року

29.02.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

На території Кіровоградської області  за 28 лютого 2012 року водіями транспортних засобів було допущено 201  порушеня Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

– керування у стані алкогольного сп’яніння – 28;

– перевищення встановленої швидкості руху – 34;

– створення аварійної ситуації –1;

– порушення правил обгону – 4;

– порушення правил проїзду перехресть – 7;

– порушення правил проїзду залізничних переїздів – 4;

– порушення ПДР пішоходами – 18.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто