За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Оперативне зведення за 27 лютого 2012 року

28.02.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

На території Кіровоградської області  за 27 лютого 2012 року водіями транспортних засобів було допущено 93 порушеня Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

– керування у стані алкогольного сп’яніння – 24;

– перевищення встановленої швидкості руху – 11;

– створення аварійної ситуації –1;

– порушення правил обгону – 6;

– порушення правил проїзду перехресть – 2;

– порушення правил проїзду залізничних переїздів – 8;

– порушення ПДР пішоходами – 9.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

Інспектори Державтоінспекції Кіровоградщини нагадують дітям правила дорожнього руху

28.02.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

Профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму – одне з головних завдань в роботі Державтоінспекції. Починати навчання дітей Правилам дорожнього руху потрібно з раннього дитинства.

Проведення таких уроків є дуже важливим та необхідним, адже саме вони розвивають у школярів навички свідомого користування Правилами дорожнього руху, пояснюють важливість дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження свого здоров’я та життя.

DAI ditu

Інспектори Державтоінспекції систематично проводять уроки з вивчення Правил дорожнього руху в дитячих садках та загально-освітніх школах області, тому що профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму починається саме з цього.

Один з таких уроків, на тему «Безпека на дорозі – безпека життя», був проведений з першокласниками в гімназії ім. Т. Шевченка школі I ступеню «Гармонії» 27 лютого 2012 року інспектором сектору профілактичної роботи УДАІ УМВС в області Розгачовою Марією.

Заняття з першокласниками пройшло в ігровій формі, що дало змогу дітям уважно слухаючи викладений матеріал, не втомлюватися, а навпаки брати активну участь в обговоренні питань з даної теми.

Отже, школярі зрозуміли й погодилися з тим, що безпечний шлях – це найкращий шлях до школи.

DAI_ditu_2

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто