За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Листи подяки на адресу вартових доріг

08.02.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

За останній тиждень поточного року до управління Державтоінспекції Кіровоградщини надійшли вдячні листи та смс повідомлення на телефон гарячої лінії від учасників дорожнього руху, яким за непростих дорожніх обставин, що склалися на шляхах області через погані погодні умови, надали допомогу співробітники ДАІ. От деякі з них…
Я, Буряк С. Г. їхав з м. Знам’янки. Не доїжджаючи поста ДАІ в мене лопнуло колесо. Працівники ДАІ запропонували мені допомогу, напоїли чаєм. Під час ремонту я спостерігав, як вони допомагали й іншим людям, які потрапили у зимову пастку.
Спасибі велике працівникам ДПС.
Я, Кас’яненко А.В. їхав з м. Олександрії. По дорозі у мене сталася поломка автомобіля. Працівники ДПС надали мені допомогу, за що я їм дуже вдячний. Пригостили гарячим чаєм. Я сам – людина військова – ціную таких людей.
Щира подяка працівникам Новоукраїнського РЕВ за турботу про відвідувачів. Олександр.
Від імені водіїв, які у ці дні потрапили в непросту ситуацію на дорогах і від себе особисто хочу висловити подяку співробітникам ДАІ, за їхні чіткі та злагоджені дії за складних погодних умов при взаємодії з дорожними службами, а також за їхні професійні дії, які запобігли виникненню проблем при великому скупченні транспорту та людей. З повагою, водій автомобіля КАМАЗ.
Допомагати учасникам дорожнього руху, котрі потрапили в складну ситуацію – обов`язок інспекторів дорожньо-патрульної служби ДАІ.
Керівництво та весь особовий склад управління ДАІ УМВС України в Кіровоградській області такі листи надихають на подальшу сумлінну роботу.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто