За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На дорогах Кіровоградщини водії не залишаться без допомоги

07.02.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

З ускладненням погодних умов працівники ДАІ працюють в посиленому режимі. Сильні морози, ожеледиця – все це додає клопоту і учасникам дорожнього руху, і правоохоронцям.
Кіровоградська область не стала виключенням. З настанням холодів працівники ДАІ стали приділяти особливу увагу автомобілям, що стоять вздовж узбіччя. В цих транспортних засобах можуть знаходитися люди, які потрапили у скрутну ситуацію та мерзнуть в очікуванні допомоги. Адже кілька годин на морозі достатньо, щоб отримати обмороження. Тому автоінспектори намагаються надати посильну допомогу цій категорії учасників дорожнього руху.
Ось лише кілька епізодів із реальної роботи автоінспекторів за минулий тиждень. На автодорозі «Знам’янка-Луганськ-Ізварине» допомоги потребував водій вантажівки, в автомобілі якого замерзла солярка. Наряд ДПС ДАІ, помітивши автомобіль на узбіччі, допоміг водієві зігрітися гарячим чаєм та охороняв транспортний засіб доки водій не придбав якісне дизельне топливо.
На автодорозі «Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка» біля селища Нове ще один водій потребував допомоги – не заводився двигун. Після перевірки виявилося, що в автомобіля несправний акумулятор. Підживили машину від свого автомобіля наряд працівників ДАІ, що здійснювали патрулювання на даному участку дороги.
Подібних випадків немало у щоденній практиці ДАІ!
До речі у зв’язку з сильними морозами в кожному патрульному автомобілі є термос із гарячим чаєм, щоб зігріти водіїв та пасажирів, які потрапили у зимову пастку.
Щоб не стати заручником несприятливих погодних умов ДАІ рекомендує – перед виїздом обов’язково перевірте стан транспортного засобу, будьте уважними на дорозі та дотримуйтеся Правил дорожнього руху!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто