За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

До відома водіїв!

02.02.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

Управління ДАІ в Кіровоградській області звертає увагу водіїв на те, що вилучені номерні знаки оприбутковані як такі, що вже були в користуванні, і при їх відповідності встановленим вимогам видаються безкоштовно для повторного користування особам, що мають пільги.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за 1 лютого 2012 року

02.02.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

На території Кіровоградської області  за 1 лютого 2012 року водіями транспортних засобів було допущено 64 порушеня Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

– керування у стані алкогольного сп’яніння – 2;

– перевищення встановленої швидкості руху – 13;

– створення аварійної ситуації – 0;

– порушення правил обгону – 0;

– порушення правил проїзду перехресть – 8;

– порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1;

– порушення ПДР пішоходами –2.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

Інспектори ДАІ повернули авто законному власнику

02.02.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

30 січня о 15:30 години до чергової частини Кіровського райвідділу за телефоном «102» звернувся 26-річний громадянин, мешканець м. Кіровограда, який повідомив про те, що в нього невідома особа шляхом вільного доступу незаконно заволоділа автомобілем «ВАЗ-2108».

Одразу ж після отримання інформації було повідомлено чергову частину Управління ДАІ та визначено можливий шлях пересування викрадачів, після чого орієнтування надійшло до всіх екіпажів ДПС, які здійснювали нагляд за дорожнім рухом.

В ході оперативно-розшукових заходів автомобіль був знайдений, а зловмисника затримано. Наразі триває слідство.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто