За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Повідомлення Державтоінспекції про порядок отримання документів дозвільного характеру

04.01.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

  Відповідно до Закону України “Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності” та постанови Кабінету Міністрів України від 21 травня 2009 року № 526 “Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності” з 1 січня 2012 року отримання дозволів на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні, та погоджень дорожнього перевезення небезпечних вантажів, для українських та іноземних перевізників буде здійснюватися виключно через дозвільні центри.

  Для отримання дозволів, які оформлюються Управлінням ДАІ УМВС України в області, необхідно буде звертатися до Міського дозвільного центру виконавчого органу Кіровоградської міської ради (м. Кіровоград, вул. Карла Маркса, 41, кім.303).

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

У святкові дні Кіровоградські водії дозволяли собі сісти за кермо в нетверезому стані

04.01.2012 от Сектор зв’язків з громадськістю

    Співробітники Державтоінспекції Кіровоградської області працювали в посиленому режимі  в період  з 31 грудня 2011 року по 2 січня 2012 року.

    З метою забезпечення безпеки дорожнього руху під час новорічних свят, у ці дні працівниками ДАІ було припинено 270 порушення Правил дорожнього руху, з яких: 71 – керування в стані сп’яніння; 58 – перевищення встановленої швидкості руху, 6 – порушення правил проїзду перехресть, 4 – порушення правил обгону; 5 – створення аварійних ситуацій.

  Державтоінспекція Кіровоградщини  звертається до учасників дорожнього руху з проханням бути максимально уважними та обережними, суворо дотримуватись Правил дорожнього руху!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто